Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van valaki, akihez nagyon vonzódom. Úgy érzem, ő is nagyon kedvel engem, de szinte 100%, hogy részéről ennyi. Ha írtok privátban (korotokkal és nemetekkel együtt), szívesen kifejtem, és érdekelnének a vélemények is, hogy szerintetek lehetne-e ebből bármi is, és ha igen, akkor mit kéne tennem.

De hogy ne konkrétan ezzel a kéréssel forduljak hozzátok, itt a kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok arról, ha valaki láthatóan kedveli a másikat, de feltehetően ennyi? Lehetne próbálkozni? Ha igen, akkor hogyan, milyen formában, hogy ne legyen véletlenül se kellemetlen? Tehát milyen szolid, nem annyira átlátszó módszert tudnátok javasolni egy fiatal nőnek?

Előre is köszönet minden válaszért, segítségért! És légyszi a trollkodást, "oltogatást", stb.-t mellőzzétek, köszi!



2017. febr. 28. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú az illető? Korotok?
2017. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Hasonlo szituban vagyok,ha gondolod írj privit!
2017. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi. A kor meg eléggé különböző...az Ő javára.
2017. febr. 28. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne próbálkozni? Abból bajod nem eshet. Ha gondolod, írhatsz.

22/f

2017. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, a holnapi nap folyamán mindenkinek válaszolok.

Utolsó, köszönöm a tanácsot. De ha próbálkozzak, akkor hogyan, hogy ne legyen túl átlátszó, és véletlenül se lehessen kellemetlen?

2017. febr. 28. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha àtlátszó. Lehet, hogy tetszene neki a dolog.
2017. márc. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ennél azért bonyolultabb a helyzet (amit itt leírni nem szeretnék). Ezért kérdeztem, hogy nagyon finoman, nem túl átlátszóan hogyan lehetne. :)
2017. márc. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!