Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aljas dolog, ha barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aljas dolog, ha barátként elfogadtam olyan férfi társaságát, segítségét, aki a barátságnál többet szeretett volna, ráadásul felvilágosították, hogy a társkeresőn fent vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a magány, jó lett volna,ha vele összejön, de nálam nem működött a vonzalom, és megmondtam, csak barátként tudom őt kezelni.Valóban voltak megingásaim, mert szinte feladatként meg akartam oldani az életem, hogy rendes ember mellé kerüljek. Régóta vagyok egyedül.Hiába akartam, nem ment. Időközben társkeresőre tettem fel magam, amit nem is használok. Elvesztettem a barátságát a társkereső miatt. Nagyon szemétnek érzem magam, pedig nem vezettem félre, de lehet, az is helytelen, h akkor minek kerestem a társaságát. Hogy lehet ezt jóvá tenni?

Másik oldalról úgy érzem, nem köteleztem el magam neki, így nem vétettem akkora hibát. Előre köszönöm, ha kapok választ



2017. febr. 6. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit jóvátenned, semmi kötelezettséged nincs felé.

Nem is ámítottad semmivel. Ha megsértődött, az az ő privát dolga.

2017. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátként tekintesz rá, amit vele is közöltél, akkor nincs probléma. Nem tartozol neki semmivel, és mivel egyenesen meg is mondtad neki, hogy max a barátodnak tartod, ezért nem is hülyítetted. Ne érezd magad rosszul feleslegesen.
2017. febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Hagyd, csak duzzog. Semmivel nem tartozol neki, megpróbáltad, nem ment. Ez van.


Nekem is volt egy hasonló "barátom", de nagyon vigyáztam, hogy ne kérjek segítséget tőle. A mi barátságunk is addig állt, amíg esélyt látott. Utána èvekkel később is felhozta, hogy játszottam az érzéseivel, pedig az enyémek sem voltak tiszták. Nem beszélek már vele.


Miben fogadtad el a segítségét egyébként? Ha nem nagy dolog, és nem volt méregdrága, akkor ne rágódj rajta. Ha igen, kérdezd meg mivel viszonozhatnád, vagy add vissza.


A sok gyökér srácnak meg nekünk nőknek is meg kellene tanulni, hogy nem a kedvességtől és a jófiúságtól lesz valaki vonzó számunka. Viszont a vonzalom kedves jófiúknál is kialakulhat.


És nem lesz barátságból szerelem az életben, ha már az elején nem láttuk vonzónak a másikat. Ha olyannal barátkozol, akit vonzónak látsz, abba viszont beleszerethetsz.

2017. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Szerencsére pénzbeli dolgot nem fogadtam el tőle, illetve 1-1 mozi benne volt, de akkor is ki akartam fizetni a részem, sőt én akartam meghívni

Még egyszer köszi Nektek

2017. febr. 7. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!