Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális jelenség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális jelenség?

Figyelt kérdés
Orális szexnél konkrétan pénisz szagú lesz a csaj szája. Ezt csak akkor vettem észre, ha csak úgy egymásnak nekiesünk, és előtte nincs tusolás és hát elég kiábrándító, vagyis inkább undorító nekem.
2017. márc. 1. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
És szerinted annak a csajnak milyen érzés bekapni a büdös bránert? Mert nőként mondom hogy nem lehet kellemes. De ezek szerint megteszi, hát örülj neki! Ha pedig ez zavar akkor vagy mosdj meg, vagy ne oráloztasd, legfeljebb ízesített gumival. De olyan nincs hogy ő szopogassa csak a te szagos izédet, ami már neked, saját magadnak is gusztustalan!
2017. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Félreérted utolsó... Én nem éreztem hogy büdös lenne, csak a szája lett fässzagú miután leszopott. Így konyhanyelven már értitek?!?!
2017. márc. 1. 15:02
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? ha a csaj végig csinálja akkor meg gec.i szagú lesz a szája. szerintem te még nagyon éretlen vagy a szexhez.
2017. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hiába akkor is undorító. Akkor nem lesz több orális szex, én nem szagolgatom
2017. márc. 1. 17:37
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Mért amikor te nyalod, Ő is megengedi gondolom, hogy utána megcsókold.
2017. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha büdös a farkad, az gáz.

Furcsa, a párom nem fürdik szex előtt - főleg, mikor reggel egymásnak esünk, mégsem vagyunk ápolatlanok és rossz szagúak odalenn.


Ha valakinek extra "bukéja" van, ott nem stimmel ez-az, és illik kivizsgáltatni.

2017. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Normális esetben NEM szabad farokszagú legyen a szája, szóval te vagy ápolatlan.

A páromnak nincs semilyen különös illata odalenn, ám nem is panaszkodik, hogy érzi magát, mikor megcsókolom.


De neked még iencsak érni kéne a szexhez.

2017. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!