Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok én is olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok én is olyan érzéketlen lenni, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

A férfiaknak ugyebár annyi is elég a szexhez ,hogy tetsződjön az adott nő és nem kell érzelem ,utána meg ha az egyik megvolt gátlástalanul mennek a kövi nőre. Jó tudom,hogy nem mindenki ilyen.De általánosságban igaz. Miért nem tudok nőként én is olyan lenni?

Vagy ,hogy ne legyenek érzéseim,hogy zárjam ki?


2017. márc. 1. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem is pl érzelem kell a szexhez...

ráveheted magad, hogy csak úgy random dugj egyet, de lehet utána a lelkiismereted elég komolyan meggyötör...

de miért akarsz ilyen lenni?


24F

2017. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert elegem van,hogy mindig belézúgok valakibe,aztán kiderül mekkora nagy nőcsábász és csak szexet akar és meguntam ,nem akarok többet szenvedni!
2017. márc. 1. 21:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Scusi, de hogy mersz ilyet kijelenteni az összes férfira? Kapj már észbe!
2017. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2:

a probléma nem oldódik meg ettől...

inkább keress egy olyan srácot aki téged akar és nem csak a testedet...


24F

2017. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha szentimentális alkat vagy, akkor sehogy...
2017. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De valahogy csak ki lehet zárni az érzelmeket?

Hisz egyes férfiak is kitudják!

2017. márc. 1. 22:02
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Olyan érzéketlen vagy. Nálam sokkal érzéketlenebb vagy.


"férfiaknak ugyebár annyi is elég a szexhez ,hogy tetsződjön az adott nő és nem kell érzelem"

Ugyebááár. Lófalloszt. Akármilyen lehet, ha nem tetszik akármi személyiségében, nem áll fel a kis kukim.


Neked hozzáállás váltás kell. Érzelmesség nagysága önmagában nem pozitív vagy negatív.


Írj dám s segítek tudatos gondolkodásban, mi ehhez kell.

2017. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Én férfiként sem tudok érzelmek nélkül szexelni :-P Viszont imádom a szexet .. Ezért megtanultam egy éjszakára, vagy akár egy órára is szerelmesnek lenni :-)

Nekem egy alkalmi kapcsolatban is olyan a szex, mint életem szerelmével. Az érzelmeket nem kizárni kell, hanem irányítani ;-)

(Mondjuk elég megterhelő, hogy ez miatt éveken keresztül képesek zaklatni egyéjszakás kalandok is .-P ;-) )

2017. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért kell bele esni 1 paliba, ha lefeküdtél vele? Nem veled van a baj?
2017. márc. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Azért mert nő vagy, akit még nem tudott teljesen elhülyíteni a feminista propaganda.


A nő biológiailag így működik, csak a mai lányok identitászavarban vannak mert mindenhonnan az ömlik, hogy a nőknek is joga van mindenhez, kefélni fűvel-fával meg mattrészegre csapatni magukat.


Erre meg jön a KDNP meg a vallás meg a női princípium. Mert a lovon középen nem lehet megülni, mindig át kell esni a másik oldalára.


A nő értékét az adja, hogy kevés férfinek adta oda magát. Nem azért, mert kevésbé használt a puncija, hanem mert az azt jelenti, hogy jobb szűrővel rendelkezik, amivel kiszelektálja a selejtes példányokat. És a férfinak is imponálóbb, hogy egyáltalán figyelmet áldoz rá egy olyan nő, akin nem ment végig a fél város.


A nő pedig fordítva van, a szűz férfi számára nem érték, de egy nőcsábász beindítja a fantáziáját. Te magad is leírtad, kedves kérdező, hogy ilyen pasik használtak aztán eldobtak. Mert annyira akartad őket, hogy odaadtad magad nekik mielőtt megbizonyosodtál volna a valós szándékukról.


Ellenben biztosra veszem hogy van a közeledben legalább egy, de lehet, hogy több fiú barát vagy haver, akivel már évek óta ismeritek egymást és ő reménytelenül szerelmes beléd, de te csak barátként tekintesz rá.

2017. márc. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!