Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz szexuális élmények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz szexuális élmények elfelejtése. Lehetséges? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az emlékek teljesen tönkretesznek, a szexhez kapcsolódnak életem legrosszabb élményei - annyira rossz vagyok benne. Minimális esély van arra, hogy valaha is jó legyek a szexben (pedig nagyon szeretném), de ezt a vágyálmot még jobban hátráltatja a rágódás, aggódás, amit az elrontott alkalmak táplálnak. Rossz úgy élni, hogy mindenki jobb nálam, kezdve a feleségét állandóan csaló se.ggfejjel, a suttyó, paraszt 13 évesig bezárólag. El lehet felejteni azt, hogy én vagyok a világon a legrosszabb a szexben?

28F


2017. márc. 5. 18:17
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Rosszabb.:)

Látod-látod, megint igazam van!:)

2017. márc. 5. 21:32
 12/37 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy konkrét, nehéz segíteni.

Vannak nagyszerű segédeszközök.

Ami sok munkát és gyakorlást igényel, az a tantra. Ha az ember részévé válik a mindennapi gyakorlása, jelentős eredményeket ér el az ember. Javítja a technikát és késlelteti az orgazmust.

A káma szútra is javítja a technikákat.


A korai magömlésre pedig tudok néhány segédeszközt javasolni.

Vannak késleltető krémek. Enyhe zsibbadást okoz, ami miatt az inger megvan és élvezed, de később mész el tőle. Nekem annyira nem jött be, de ki tudja nálad lehet hogy beválik.

Van olyan hogy húgycső-dugó. Kicsit kellemetlen szerkezet, de szintén késleltetni tudja az orgazmust.

Egy másik érdekes dolog, a péniszköpeny. Gyak olyan mint egy felcsatolhatós műbroki, amibe a sajátodat bele kell dugni, de a pénisz csak kis részét hagyja szabadon. Az ingert csökkenti, és tovább bírod, a partnered is jobban élvezi, mert hosszabb és vastagabb lesz tőle a szerszám.


Elvileg a péniszpumpa rendszeres használata is késlelteti az orgazmust. Nem tudom, nekem sosem volt, utána kéne járni, ezt is úgy hallottam.


A különböző gyógyszerek is segíthetnek. Pl a kamagra a legjobb amiről tudok. A korai magömlést nem gátolja meg, de őrületes nemi vágyat kelt én kb 2 órás numerát nyomtam le mire végleg kielégültem.

De természetesen a gyógyszerekkel vigyázni kell.

Ezek mind beszerezhetők az e-bay en és ha utána nézel több kis kütyüt is találhatsz ami jó lehet a bajodra.


Vagy ami nekem még bevált a tömény akaraterő.

Én már rég elmentem, de a csaj éppen hogy csak benedvesedett.

Erőszakot vettem magamon, magamra erőltettem egy erekciót és mehet tovább. Ezt sikerült aznap este 3x megismételnem.


Nagyon kellemetlen volt, fájt is meg nem is volt annyira kemény. De kb.egy hónap múlva már ment magától és nem okozott különösebb gondot hogy a harmadik élvezés után, hogy még tovább nyomjam.


26f

2017. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja!

Tudom hogy nehéz, de az önsajnálat a legrosszabb amit ilyenkor tehetsz. Tudom hogy nehéz, de tudatosítsd hogy ez van, ez én vagyok, ez az én részem, de nem vagyok ettől kevesebb ember.

Hidd el, az önbizalomfröccs a legjobb segítség ilyenkor. ;)

Előző voltam.

2017. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Én már sok-sok időt beleöltem abba, hogy segítsek itt ismeretlennek, volt akinek el se tudtam küldeni 1 üzenetben a szöveg mennyisége miatt és egy köszit se válaszolt. De az ilyen menthetetlenül fárasztó önsajnáltató egyénektől a falra mászok, akiknek mindenre ugyanez a válaszuk. Ha nem megy mert nem áll fel, akkor az a probléma, és azt kell megoldani, nem bebizonyítani, hogy a világ a te pusztulásodra érett.
2017. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

12 & 13-as

Ne haragudj, meg kell kérdeznem: te mi a tökömről beszélsz? Ki a p.öcsöm kért titeket arra, hogy segítsetek megoldani a szexuális gondjaimat???


Erre te mit csinálsz? Elkezdesz fárasztani a hülyeségeiddel. Amiből nem egyet próbáltam-eredménytelenül.

Írhatsz te akármit, kamuzhatod, hogy neked ez, vagy az vált be, mindketten tudjuk, fin.god sincs az egészről. Mégis traktálsz a baromságaiddal.


Aztán a végén beböfögöd, hogy az önsajnáltatás gáz, meg mantrázzam, hogy nem vagyok sz.a.r. Lol. Imsétlem: újabb bizonyíték arra, hogy fogalmad sincs az egészről.


Arról meg nem is beszélve, hogy itt van még valaki, aki jobb nálam.


14: neked sincs fogalmad az egészről. Aztán meg hisztizel,eg én vagyok a seg.gfej, ha kiderül, a csoda módszereid hatástalanok.

Btw hidd el, nagyon érdekelne a pusztulásom!:)

2017. márc. 6. 16:37
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van fogalmam róla. Minden véleményre azt válaszolod, hogy senki nem érthet meg téged egyáltalán, de sose magyarázod el, hogy ki mit nem ért. Nincs is mit megérteni, te se tudod, mit beszélsz, csak ebbe menekülsz, máskülönben önkritikát kéne gyakorolni.


Aki hisztizik, az te vagy, ezt hívják úgy, hogy hiszti, amit te csinálsz 28 évesen ebben a topikban. Az én módszereim hatásosak a saját problémáimra, mert nekem is borzalmas tapasztalatom volt az első önző lelkibeteg "lánnyal", aki emésztett 15 hónapig és traumatikus volt a szexuális viszonyunk is nekem, amibe majdnem tönkrementem. Sok idő és bizalom kellett hogy ez változzon és képes legyek egyáltalán szexelni. Szóval működött, ha már szóba hoztad, de valóban nem hiszem hogy rajtad segíteni tudnék akinek a hozzáállásában ekkora defekt van. Nem is próbálkozom.

2017. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Senkin sem ért meg, mert senkibsem olyan rossz benne mint én. Nem nehéz.


És ha hisztizek? Kit érdekel? Ahogy a módszereid is: ki nem sz@rja le, ha neked működik? Arról meg nem is beszélve, hogy megint mellé lőttél: esetedben nem te voltál sz@r, hanem a kapcsolat miatt égtél ki (legalábbis az írásod alapján).

2017. márc. 6. 21:51
 18/37 anonim ***** válasza:
Én nem lőttem mellé, tudom hogy mi történt velem.
2017. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem megerőszkoltak, anno. Teljesen normális a szexualitásom.
2017. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Teljesen irreleváns az, hogy megerőszakoltak. Azt nem te rontottad el.
2017. márc. 7. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!