Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz szexuális élmények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz szexuális élmények elfelejtése. Lehetséges? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az emlékek teljesen tönkretesznek, a szexhez kapcsolódnak életem legrosszabb élményei - annyira rossz vagyok benne. Minimális esély van arra, hogy valaha is jó legyek a szexben (pedig nagyon szeretném), de ezt a vágyálmot még jobban hátráltatja a rágódás, aggódás, amit az elrontott alkalmak táplálnak. Rossz úgy élni, hogy mindenki jobb nálam, kezdve a feleségét állandóan csaló se.ggfejjel, a suttyó, paraszt 13 évesig bezárólag. El lehet felejteni azt, hogy én vagyok a világon a legrosszabb a szexben?

28F


2017. márc. 5. 18:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kasztráltasd magad! Probléma megoldva...
2017. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a válaszaid után csak 1 kérdés merült fel bennem.... Mi a sz@rnak jöttél ide a gondoddal? Ha nem fogadsz el segítséget.
2017. márc. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

31: gondolkodtam rajta... Még évekkel ezelőtt.


32: nem kértem segítséget. Mást kérdeztem.

2017. márc. 22. 05:46
 34/37 anonim ***** válasza:
Öcsém, te tök hülye vagy. De segítségért jöttél ide.....
2017. márc. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Segítségért jöttem, igen. Csak éppen más segítségért.
2017. márc. 27. 05:57
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg neked a legrosszabb? Soha a büdös életben nem sikerült még elélveznem, teljesen tönkreteszi ez az egész életemet. Mindennap küzdök, hogy sikerüljön, de semmilyen módszerrel nem jön össze, csak egyre rosszabb lesz minden. Aztán mégse adom fel. Úgy állok hozzá, hogy igenis megérdemlem és meg fogom kapni.
2017. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Hát tiszességgel végigolvastam a kérdést és az összes rá adott választ is. A válasz egyszerü. Szerezz pozitív tapasztalatokat. Randizz, legyél szerelmes. Ne siettesd a szexet. Ismerjétek meg és fedezzétek fel egymást. Tanuld meg, hogy okozz orgazmust a párodnak kézzel-szájjal. Közben te is hozzászoksz az ő érintéséhez, amikor kézzel-szájjal kielégít. Hidd el imádni fogja, ha 1 perc alatt elsülsz tőle. De először mindig őt juttasd el a csúcsra.

Aztán majd ha aktusra kerül a sor, valamikor hónapok múlva, használj orgazmus késleltető gumit (Pl.: Durex Time). Ha gond van a merevedéssel orgazmus után, elég, ha bemész egy szexshopba, hidd el fognak tudni segíteni.

...ja és hagyj fel az önsajnálattal (ha esetleg az lett volna a célja a kérdésed kiírásának, hogy hátha megsajnál itt egy csaj, azt felejtsd el. A nők a humoros magabiztos faszikra buknak).

2017. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!