Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha a barátotok rendsze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a barátotok rendszeresen megcsalna, visszavágásként lefeküdnétek a legjobb haverjával?

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól,csupán puszta feltevés,mi lenne Ha.Mivel elégé bele tudom élni magam kitalált szituációkba,át tudok érezni egy incidens okozta megsemmisülést.Harag,szomorúság,csalódottság,bosszúvágy.Ezek az első gondolataim/érzelmeim.Viszont,ha jobban átgondolom,kitisztult aggyal,ez egy szörnyen gyerekes reakció,amiből több bajom származhat,mint előnyöm.Ésszerűbb az egyszerű szakítás.Mivel még nem történt velem ilyen ( nem is volt még párkapcsolatom) nem tudom mit tennék,ha elborulna az agyam.Hisz megaláztak,de sovány vígasz a legjobb barátjával szexelni.Akik voltak már ilyen helyzetben,mit csináltak? Esetleg akik még nem,de el tudják képzelni,megtennék?

2017. márc. 6. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn csak szakítanék vele.

(Meg azért a barátod haverjától is bunkóság lenne).

2017. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vágnék vissza így. Otthagynám a francba. Ha csak egyszer történne meg még akár meg is tudnám bocsájtani, de ha rendszeres, tuti dobnám, mert akkor nem engem akarna igazából, hanem csak benneragadt egy olyan dologba, ami nem ad neki sok örömet...

Én nem beszélné vele többet, ez a legnagyobb fájdalom,amit átélhet, ha egy olyan ember, akit szeret igazából, nem fogalkozik és nem beszél vele többet.

18L

2017. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálná rendszeresen mert az első adandó alkalommal ahogy kimerült, hogy megcsalt szakítanék nem lenne többé a Párom! Mellesleg ez a vissza csalás haverjával eléggé tré. Ha ugyanazt megtenném amit Ő akkor egy fokkal se lennék jobb nála ugyanolyan gerinctelen féreg lennék. A gyengék választása a bosszúból való megcsalás pláne a párja haverjával


23 L

2017. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
A megcsalás nem megbocsátható, azonnal lapát .. és aki így áll bosszút az ugyan olyan gerinctelen féreg.
2017. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egyszer megcsalna, érzelmek nélkül, azt megbocsájtanám. Mindenki hibázik, és mindenki megérdemel egy második esélyt. Ha másodszor is megcsalna, vagy hosszabb távon ugyanazzal, érzelmileg, akkor szakítanék, hülyére sírnám magam, berúgnék a legjobb barátnőmmel, ismeretlenekkel kavarnék, nem bosszúból hanem hogy felejtsek, aztán szépen lehiggadnék és elengedném.
2017. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.Mi értelme lenne?Változna valami?Nem.Ettől nem jön helyre egy gyenge lábakon álló kapcsolat.Jön a közhely:ami nem megy, nem kell erőltetni.
2017. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóval bosszúból(direkt fájdalom.okozásért), egy tőle teljesen független cselekvést csinálni, amivel testedet használatra adod valakinek érzelem.nélkül?

Igen, ez tök alap.

2017. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!