Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azonnal elmegy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azonnal elmegy szex közben, mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Minden megy, ami ez előjátékhoz tartozik. Ha lassan csinálom neki a számmal, sokáig bírja. De még csak háromszor került (volna) sor szexre, abból kétszer AZONNAL, az első mozdulat után már elment..

Én nem akarom, hogy rosszul érezze magát emiatt, nem akarom elhagyni emiatt, stb... DE. Ez neki is rossz, és nekem is. Mit javasoltok?

Szóba hozni nem merem, mert akkor érezni fogja,hogy ez zavar. Bár biztos érzi... nincs túl rózsás kedve ez után általában.

Volt már olyan, hogy kipróbáltam, milyen lenne, ha elmenne a számban, majd mondjuk pihenünk 20 percet, utána jöhet a szex másodjára, úgy biztos jobban fogja bírni. Mi lett belőle? Hát már nem volt kedve. Szóval még ez sem megy... miután a férfiak elmennek, már semmihez nincs kedvük...

Még azt sem tudom bevetni, hogy lassan csináljuk,és majd egyre többet fog bírni... mert hát az első lökés után elmegy.

Kérlek, mondjatok valamit, mert esküszöm, nem tudom, mit tegyek.


23L



2017. márc. 8. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Semmit nem tudsz ezzel kezdeni, ezért szoktak menetet ismételni, hogy hátha akkor a nő is hozzájut az áhított orgazmusához, de sok esetben nem jön össze akkor sem :D
2017. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Örökké ilyen lesz, vagy fog változni?

Még nincs túl sok tapasztalata ilyen téren.

2017. márc. 8. 13:26
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

miután leszopod kicsit pihenjetek, de ne sokat, közben mondjuk lehettek mindketten meztelenek és próbáld meg újra izgatni mondjuk a száddal :)


én a hosszú menetek híve vagyok, de egy fárasztó menet után nekem sincs kedvem semmihez, DE meg lehet hozni, pedig 1-1.5-2 órás menet sokat kivesz az emberből...

szóval szerintem simán feláll neki ha beveted magad megint

mondjuk elég gáz, ha nem próbál a kedvedre tenni...

neki kellene gyakorolnia ilyen téren, elhúzni, meg egyéb módszerekkel csökkenteni az ingereket akár...


24F

2017. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
majd idövel bele jön.Az agynak tanulni kell pl hogy a csók nem szeksz" igy nem áll fel.Az elsö jó néhány csóknál nekem mindig felállt.... de idövel az agy meg tanulta hoy mivan.Adj idöt neki és a legjobb ha meg mondod a kandurodnak hogy ne aggodjon te igy is szereted.
2017. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Itt az a gond, hogy nem tud uralkodni meg magan, par gyakorlas es belejon, addig kikell ezt birni! Bizonyara a baratodnak 0 a tapasztalata, nincs eleg onismerete! Ezt bizony megkell beszelni vele, biztatni, es megerteni! Lehet gyakorolni is, torolkozot fel a felallt peniszere, azt meg csak a peniszevel a farkaval fel le mozgatni tobb percen keresztul, naponta 3x-or!

Van youtube video is angolul, ilyen problemaval kuzkodo ferfiaknak! Sokat segit!


Ne felj, ha egyszer belejon 20-30-40 percet kisem veszi belolled, es te fogod mar fajtatni a nemi szerved, mehszajad!

2017. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem egyformák a fiúk sem. Van aki egybõl bírja utána még egyszer, van aki nem. E tekintetben - a maszturbálásból kiindulva - olyan vagyok, mint a barátod. Ha 1x elmegyek kis idõ után sincs kedvem. Semmi. Érzékenyebb is és nem is lenne annyira jó érzés, de tényleg. Viszont ha vársz fél napot ( ha megoldható) , akkor lehet vele tenni egy próbát. Nekem még mindig nem lenne hangulatom hozzá és még talán mindig nem lenne olyan érzés, mint 1 vagy 2 nap után, de sokkal inkább ez, mint a 20 perc. Fõleg akkor, ha tisztában vagyok vele, hogy a b.nõmnek nem sikerült elmenni ( sõt kb. élvezni se az aktust) . Én biztos tovább bírnám. :) Szerintem meg a kevesebb elõjáték is segítene és ha végez önkielégítést, akkor húzza el. Én néha órákig nem megyek el. Remélem ha arra kerül a sor majd meg is hozza a gyümœlcsét:D Na de... szerintem nyugodtan szólj neki mi van, beszéljétek meg. Próbáljatok megoldást találni közösen akár az itt leírtak alapján. El lehet mondani szépen. :) Mint ahogy írtad, biztos érzi.

23/f

2017. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Lehet kapni olyan óvszert, ami 5% benzokaint (egy érzéstelenítő, amit a mindennapi gyógyászatban is használnak) tartalmaz.


Durexes is van, de sok más (olcsóbb) márkának is van ilyenje. Nekem az nagyon bevált. Nem volt olyan gyors mint a barátod, de 5 percnél tovább nem bírtam a dugást egészen addig, amíg ilyen fajtát nem kezdtem el használni.

2017. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ, nagyon aranyosak vagytok :)
2017. márc. 8. 14:11
 9/19 anonim ***** válasza:

Hányadik partnerei vagytok egymásnak?

Gumival próbáltátok, azzal ment el egyből?

2017. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

neki én az első,nekem nem.

Azzal próbáltuk

2017. márc. 8. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!