Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azonnal elmegy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azonnal elmegy szex közben, mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Minden megy, ami ez előjátékhoz tartozik. Ha lassan csinálom neki a számmal, sokáig bírja. De még csak háromszor került (volna) sor szexre, abból kétszer AZONNAL, az első mozdulat után már elment..

Én nem akarom, hogy rosszul érezze magát emiatt, nem akarom elhagyni emiatt, stb... DE. Ez neki is rossz, és nekem is. Mit javasoltok?

Szóba hozni nem merem, mert akkor érezni fogja,hogy ez zavar. Bár biztos érzi... nincs túl rózsás kedve ez után általában.

Volt már olyan, hogy kipróbáltam, milyen lenne, ha elmenne a számban, majd mondjuk pihenünk 20 percet, utána jöhet a szex másodjára, úgy biztos jobban fogja bírni. Mi lett belőle? Hát már nem volt kedve. Szóval még ez sem megy... miután a férfiak elmennek, már semmihez nincs kedvük...

Még azt sem tudom bevetni, hogy lassan csináljuk,és majd egyre többet fog bírni... mert hát az első lökés után elmegy.

Kérlek, mondjatok valamit, mert esküszöm, nem tudom, mit tegyek.


23L



2017. márc. 8. 13:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Fenék és farok közötti gát résznél nyomja meg mikor érzi h közeledik, tartsa nyomva amíg kell. Segít legyőzni az ejakulációt, ezzel tud gyakorolni h tovább bírja. :) Remélem attól játszik veled, hogy igazságos legyen. :
2017. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem barmennyire is nem akartok rola beszelni, szerintem segitene. A strucc politika nem fogja megoldani a hekyzetet. Ha a baratodnak nem jo ez a helyzet akkor addig probalkozzatok mig elindultok jo iranyba. Beszelgessetek, turelem es szeretettel szerintem orvosolhato az eset. Sok sikert.
2017. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
Zárd be az ajtót, és nem tud elmenni. Lehet hogy búza a barátod, hogy levetkőztet, aztán egyből el is megy.
2017. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Velem hosszan szeretkezhetnék! Ismerj meg.
2017. márc. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 János Gilján ***** válasza:

Helló! Először is azt javaslom, hogy három alkalom után ne pánikolj! Ott van az újdonság varázsa, lehet kicsit bestresszel a párod, adj neki egy kis időt!


És akkor reagálnék a két gondolatra.


1. A behatolás utáni gyors (azonnali) elsülést azzal lehet a legkönnyebben orvosolni, ha a behatolást követően pár percig nem mozogtok. Ha mozgás nélkül is bekövetkezik az ejakuláció, akkor ne hatoljon be teljesen, csak a makkját dugja be, a lényeg, hogy az idegrendszere megszokja a "bent vagyok" érzést.

A behatolás utáni 1-2 perc a legkritikusabb a korai magömlés szempontjából, ezért próbáljátok azt, hogy miután behatolt, csak szeretgessétek egymást lökések nélkül egy ideig. A magömlés kontrollra rengeteg módszer létezik, a legegyszerűbb megoldásnak azt javaslom, hogy a párod próbáljon a saját kirobbanó izgalma helyett minél inkább rád fókuszálni. Megtanulhatja még az ejakuláció mentes orgazmust is. Ha érdekli a módszer, írjatok rám és adok hozzá módszereket és gyakorlatokat.


2. Az (ejakulációs) orgazmus után minden férfinél az úgynevezett refrakter periódus következik, vagyis az ingerelhetetlenség fázisa. Az ilyenkor felszabaduló hormonok felelősek az orgazmus utáni jóleső érzésért, valamint az ingerelhetetlenségért és a jószerivel bekövetkező erekcióvesztésért is. A hormonok közül a prolaktin felszabadulása az, ami a leginkább gátolja a szexuális funkciókat és az erekciót. Minél több prolaktint termel ilyenkor egy férfi, az annál intenzívebben gátolja a szexuális funkcióit, amíg a hormonszint nem normalizálódik újra. A férfiak 1-2%-a képes ejakuláció után megőrizni az erekcióját, az ő esetükben extrém alacsony prolaktin szabadul fel az orgazmusuk során. A refrakter periódus hossza első sorban az életkortól függ, minél fiatalabb valaki annál rövidebb ideig tart. Az életkor előrehaladtával azonban mindenkinél hosszabbodni fog. Közvetlenül elélvezés után tehát ne nyaggasd a párodat, hogy szexelni akarsz, mert ő jószerivel inkább aludna olyankor. Fókuszáljatok az elélvezése előtti időszakokra, ha pedig elélvezett, akkor kezdeményezzen ő, amikor úgy érzi, hogy újra képes szeretkezni. Hangsúlyozom, hogy mindez a probléma nincsen, amennyiben az orgazmus során nem következik be magömlés, ha nincs magömlés, nincs prolaktin szint emelkedés sem. ;)

2017. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Neki is nagyon rossz, hidd el. Pontosan tudja, hogy ez a korai magömlés, bár annak nem a legrosszabb fajtája, mert be tudja vezetni, csak nagyon rövid ideig tart az ingerlés.

A redard típusú gumi jó lehet, mert az enyhe érzéstelenítő csökkenti az ingert. Leginkább ez is "fejben dől el", azzal lehet gyógyítani, ha sikerélményhez jut. Minél inkább görcsöl azon, hogy hamar elélvez, annál rosszabb.

Azt gondolom, orálisan juttasson el téged az orgazmusig, és akkor gyorsan vezesse be a farkát. Talán még az az egy lökés is jó lesz, és majdnem egyszerre mentetek el. Talán ez segít neki megélni, hogy volt siker. Ezen az úton felszakadhat az ördögi kör.

Egyébként a férfiaknak legalább a 10-15%-a szenved valamilyen fokú korai magömlésben. Ne kérdezd, hogy honnan tudom :)

Nálam ennyire sose volt drámai, de az első menet kezdetben nem tartott egy-két percnél tovább. Én szerencsére kétlövetű vagyok, ezért nem volt igazi bajom belőle, aztán meg egyszer csak elmúlt.

2017. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez a fajta korai magömlés evolúciós okokra vezethető vissza, és rendszerint hamar elmúlik, amikor az agy megszokja, hogy nem szökik el a lyuk. Ha mégsem múlna, János Gilján válaszát ajánlom figyelmetekbe.
2017. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 János Gilján ***** válasza:

"nem szökik el a lyuk"

Ezen vagy 5 percig röhögtem! :D Amúgy természetesen igaz amit írsz, csak cuki a megfogalmazás. ;)

2017. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a hosszan kifejtett, segítő válaszokat mindenkinek :)
2017. márc. 10. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!