Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyem emlékezetessé az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem emlékezetessé az együttlétet nehezített körülmények között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap találkozom a barátommal, távkapcsolatban vagyunk, sajnos elég ritkán tudunk találkozni.

Volt már szexuális játék köztünk, simogatások, egy kis orál.... tényleges közösülés még nem történt, és nem gondolnám, hogy holnap fog. Sajnos a körülmények nem annyira jók, én egy aprócska házban élek a szüleimmel, testvéreimmel, egy kis faluban.... szóval nem túl ideálisak a körülmények.



Szóval szeretnék valami jó és különleges élményt szerezni neki, amit ágy és egyéb hagyományos szerelmeskedési körülmények nélkül is meg tudok adni.


Segítsetek! Szeretném, ha nagyon jól érezné magát velem! :-)


23 L


2017. márc. 8. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én is szívesen elmennék hozzád :D
2017. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat várok! :-)



Van olyan emléketek, amikor csak valami apróság történt, nem fergeteges ágycsata, mégis emlékezetes maradt valami miatt.


Írjatok!!!

2017. márc. 8. 15:18
 3/16 anonim ***** válasza:

Fu most mondtam volna neked,hogy menjetek el "piknikezni" a közeli erdőbe(márha van ott olyan) , de nincs még olyan jó idő sajnos.

Pedig vihettetek volna plédet,esetleg alkonyatkor mentetek volna el és ott lehetett volna huncutkodni ☺

2017. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23 evesen nem ertem miert lenne barki szamara is tragedia, hogy szexelsz? Nem kell sikitozni meg esz nelkul dugni, hogy ne lehessen hallani a csattogastol.... de megoldhato. Akar akkor, amikor alszik mindenki peldaul. Azt nem mondom, hogy menjetek szabadterre, mert ahhoz meg hideg van.
2017. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hasonló szitut éltem mar át, többször is, ha érdekel privatban kifejtem de a lényeg h oralisan tudjatok csak egymást kenyeztetni es hidd el az is tud nagyon emlékezetes es kielégítő lenni.
2017. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem alszik itt, nem is lenne hol, és napközben tele a ház, szóval nem megoldható semmi komolyabb. Friss kapcsolat még.
2017. márc. 8. 17:40
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös, köszi, ha írsz privit
2017. márc. 8. 17:41
 8/16 A kérdező kommentje:

Igazából valami kis finom titokra gondoltam, ami talán még szexnek sem nevezhető, csak hogy valamivel meglepjem, ami "beleég", és viszi magával az élményt, gondolatot, akkor is, ha nincs velem. Valami, amitől "megszédül", eszét veszti, és alig várja majd, hogy megint találkozzunk! :-) :-) Szóval értitek :-)


Valami trükk, titok, praktika.....

2017. márc. 8. 17:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen sajnos. :D
2017. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is akarsz vele szexet, semmit se, vagy csak a körülmények miatt nem lehet? Csak azért, mert ne haragudj, de nem vagytok már gyerekek. Távkapcsolatban ilyen titok, trükk, meg egyebek, amivel felhúzod, aztán meg nincs semmi és menjen útjára...hát szerintem inkább súrolja a kib*szás határát egy srácnál. Egyáltalán nem tartom ezt olyan jó ötletnek, mint amennyire te be vagy itt lelkesedve, hogy adjanak tippeket.

Gondolom város van a közelben, ahol van panzió, szálloda, valami kis olcsóbb, de normális hely, ahol nyugodtan eltölthetnétek egy napot, egy éjszakát. Függetlenül attól, hogy mi történik. Ha már nem aludhat nálatok sehogy sem. Én azt az élményt adnám neki, hogy tartalmasan töltjük el kettesben az időt, amennyit ilyenkor lehet és nem húzom az agyát szerencsétlenek.

2017. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!