Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyem emlékezetessé az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem emlékezetessé az együttlétet nehezített körülmények között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap találkozom a barátommal, távkapcsolatban vagyunk, sajnos elég ritkán tudunk találkozni.

Volt már szexuális játék köztünk, simogatások, egy kis orál.... tényleges közösülés még nem történt, és nem gondolnám, hogy holnap fog. Sajnos a körülmények nem annyira jók, én egy aprócska házban élek a szüleimmel, testvéreimmel, egy kis faluban.... szóval nem túl ideálisak a körülmények.



Szóval szeretnék valami jó és különleges élményt szerezni neki, amit ágy és egyéb hagyományos szerelmeskedési körülmények nélkül is meg tudok adni.


Segítsetek! Szeretném, ha nagyon jól érezné magát velem! :-)


23 L


2017. márc. 8. 15:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Félreértettél, nem akarom húzni az agyát. Természetesen egyáltalán nem vagyok a szex ellen, csak itt most nem megoldható semmi komolyabb, és ezt ő is tudja. El fogunk majd jutni biztosan olyan helyre, ahol szex terén kiteljesedhetünk, de még nem tartunk ott. Csak levelezgetésnek indult, aztán lett belőle egy nagyon jó barátság, aztán 3 személyes találkozás, némi szexszel fűszerezve, amennyit össze tudtunk hozni..... de még szeretnék várni vagy 1-2 találkozást addig, hogy szobát veszünk ki (ez sem annyira pofonegyszerű ám), és addig azokat a pillanatokat emlékezetessé tenni, amiket együtt tudunk tölteni. Nem gondolom, hogy olyan nagyon túlzó, hogy 4. találkozásnál még nem alszunk együtt. Nem csak szexre épül ez a kapcsolat.
2017. márc. 8. 18:41
 12/16 anonim ***** válasza:

Értem. Értem, miről van szó. De ahogy és amit leírtál, az igenis úgy hangzik, hogy csak jól fel akarod húzni. Hogy alig várja a következő találkozást. Na én az ilyen játszadozást feleslegesnek tartom. Egy távkapcsolat enélkül is elég nehéz.

Ha ennyire egyértelmű, hogy még nem lesz szex, számára is egyértelmű ugye, akkor mi a probléma az együtt alvással. Az nem jelenti azt, hogy kötelező ott történnie bárminek is. Szobát kivenni meg pofon egyszerű. :) Tapasztalatból tudom, voltam nemrég hasonló helyzetben.

A lényeg, hogy tulajdonképpen már csak azt nem értem, hogy akkor mit akarsz? Autóban, vagy nem tudom hol, orál végig. Ezt add neki. Most erre milyen jobb tippeket vársz?

2017. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hú, teljesen elbeszélünk egymás mellett! :-)

nem felhúzni és úgyhagyni akarom, hanem emlékezetessé tenni ezt az időt, amit velem tölt, valami pluszt, valami különlegeset adni. És azt akartam volna megtudni, nektek volt-e már olyan, hogy valami nagyon nagy hatással volt rátok, amikor együtt voltatok egy lánnyal, ami rabul ejtett.


Hát, szerintem az még nagyobb szemétség lenne, ha kivennénk egy szobát, és nem szexelnénk. Azzal, hogy kiveszünk egy szobát és együtt töltjük az éjszakát. az már egy távolabbi lépcsőfok, ami nálam egyértelműen szexet jelent.


Volt orál, befejezett. Bármit is csinálnék neki, mindenképpen befejezném, sose csináltam olyat senkivel, hogy felhúztam és úgyhagytam.


Csak a tapasztalataitokra lettem volna kíváncsi, mivel tudták feledhetetlenné, emlékezetessé tenni a barátnőitek az együttléteket, tényleges aktus nélkül.

2017. márc. 8. 19:43
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem kezdek, sőt, teljesen egyetértek a 9-es válaszolóval. Még ha poénnak is szánta. Hogy ilyen nincs, amit te akarsz. Emlékezetes legyen, eszét veszítse... Mellesleg pont ezek miatt tűnik úgy, hogy csak fel akarod húzni. Hát ez vagy az, hogy lefekszel vele, vagy orál. Pasiból van, mégis mi más lenne? Nem attól fog égni a vágytól, hogy főzöl neki töltött káposztát.

Nemrég voltam én is távkapcsolatban. Jó, ha havonta kétszer találkoztunk. Volt, hogy csak pár órára. Ugyanúgy neten ismertem meg, levelezgetés stb, ugyanez a sztori. Negyedik, vagy ötödik alkalommal már ágyba bújtunk. Mert miért ne? Nem arra épült a mi kapcsolatunk sem, de nem vagyunk, ti sem vagytok már tizenéves kis éretlen gyerekek. Legalábbis a korod alapján. Minden lehetséges módon élvezni kell azt az időt, amit együtt tudtok tölteni. Ezt csak úgy leírtam. :)

2017. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ne játssz vele.

Trükk titok, hogy felhúzd, aztán kirakd, hogy megy a buszod... 23 évesen meg sem fordulna ilyen baromság a fejemben.

Ha semmiképp sem megoldhato, menj hozzá te, de szerintem nem is akarsz lefeküdni vele, különbn kifogások helyett a megoldást keresnéd, és nem azon agyalnál hogy hagyd állva.

2017. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

27 voltam 1000km távolság, és harmadik találkán lefeküdtem a párommal, mert nem kisgyerekek vagyunk, hanem felnött emberek vágyakkal, stb.

Egy szobát kivenni pedig tpkegyszerü, csak akarni kell...

2017. márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!