Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Be vagyok indulva, el is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be vagyok indulva, el is megyek, de nem nedvesedek. Ez mitől lehet? Eddig nem volt ilyen gondom.

Figyelt kérdés

Máskor masztizástól, hol jobba, hol kevésbé benedvesedtem, sőt volt olyan is, hogy még mielőtt magamhoz nyúltam volna, már nedves voltam. Mostanában, ha kívánom is, izgatom a csiklóm, és jól is esik, meg a végén el is megyek, akkor sem nedvesedek. Ez egy 2 hete tart, azóta a párommal is szexeltünk, és akkor is fellépett ez a probléma. Igaz, akkor nem voltam totál száraz, de nem is voltam eléggé nedves (pedig kívántam),és síkosítót kellett használjuk. Lehet, hogy ez valami betegség? Vagy múlandó dolog? Mi okozhatja? Valakivel volt már hasonló? Segítsetek kérlek, mert eddig úgy voltam, hogy majd elmúlik, de ez a 2-3 hét alatt nem javult a helyzet, orvoshoz meg inkább nem mennék ilyesmivel.

23/L



2017. márc. 8. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen változó, lehet, hogy keveset iszol, vagy beteg vagy, megfáztál stb...

Én is tapasztaltam már ilyet nőnél, volt amikor még szinte hozzá se értem már szinte folyt, máskor meg 1-2 hétig kellett egy kis segítség. :)

2017. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális probléma. Talán fogamzásgátlótól.
2017. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RoseTyler ***** válasza:
Szerintem is hormonális gond lesz. Akár mennél orvoshoz ezzel, akár nem, mégis érdemes kivizsgáltatni magad, ha nem rendeződik a dolog hamarosan. Nem ciki ám, nem fog kiröhögni az orvos, ne aggódj. :)
2017. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RoseTyler ***** válasza:
Ja, és előzőnek igaza van. Ha szedsz fogamzásgátlót, az is okozhatja!
2017. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szedek semmi ilyen jellegű orvosságot.
2017. márc. 9. 00:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Hüvelyszárazság szerintem. ez elsősorban menopauza után vagy fogamzásgátló mellékhatásakènt következik be, de más okból kifolyólag is kialakulhat. [link]

Tegnap láttam egy hüvelyhidratáló krém reklámot, nem emlékszem a nevére, de biztosan látni fogod, ha nézel tv-t

2017. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagisan a hüvelyhidratáló krém neve
2017. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 14. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!