Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal 5 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 5 éve vagyunk együtt az elsö 2-3 évben a szex fantasztikus volt. De most az elmult 2évbe egyszerüen nem nedvesedek be pedig felizgulok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
még mindig imádom öt szerelmes vagyok de valami nem stimmel.voltam már ezel nögyogyásznál is de semmi értelmeset nem modot.2 éve elvetéltem lehet ez az oka?
2016. dec. 17. 03:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet

Lelki oka lehet

2016. dec. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne muszályból szexelj. Kikell hagyni egy hónapot és meg fog javulni.
2016. dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet lelki oka is.



Gondolom nem szedsz fogamzásgátló tablettát. Ha mégis akkor az is okozhat hüvelyszárazságot.

2016. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Unalmas a sexuális életed. Vigyetek bele 1 jis kalandot
2016. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet az ok lelki a baba elvesztése miatt.
2016. dec. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
32%
A nők általában ilyenkor szoktak félredugni.
2016. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RRR ***** válasza:

kissé meredek elképzelés:

de lehet magadat vádolod tudat alatt a vetélésért és ezért nem "engeded" magadnak a szeretkezést..

2016. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...majd kiprobalunk valami újat..vagy más nem elmegyek dillidokihoz :D az egyik kedves válaszolonak Nem minden nö lép félre,akármiljen rosz is volt egy kapcsolatom inkáb szakitotam nem pedig félre dugtam
2016. dec. 19. 02:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Újra olvasva, arra gondoltam, hogy leülhetnél vele beszélgetni erről. Hátha kibeszéled azt, ami bánt. Vagy megnyugtat. Ne készülj rá, csak ha az alkalom adja. Laza beszélgetés.
2016. dec. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Deflohelp ***** válasza:
100%
Tüneti kezelésnek (remélhetőleg csak átmenetileg kell): síkosító.
2016. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!