Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért annyira elutasító a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robsi kérdése:

Miért annyira elutasító a nők/lányok nagy része, ha mackós alkatú pasi keresi a kegyeiket?

Figyelt kérdés
Egy átlagosnál pocakosabb pasit tényleg ennyire "visszataszítónak" tudtok találni egy "macsóhoz" képest?? Manapság már tényleg CSAK a kinézet a minden, a többi már egyáltalán nem is számít??

2017. márc. 8. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem ellenkező tapasztalataim vannak,110 kilós pocakos osztálytársamnak minden hónapban jobb és jobb női vannak nekem meg még nem is volt csajom,pedig kockahasam van...
2017. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Túlsúlyos lányoknál/nőknél próbálkozol?
2017. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Igazából fogadni merek, hogy te is jobban megnézel egy vékony formás testű lányt, mint egy kevésbé formásat.. Max az előítéletben játszik szerepet a külsőd, ha megismernek ugyan annyi esélyed lehet, mint másnak.
2017. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 RoseTyler ***** válasza:
100%
Én szexuálisan nem találom vonzónak a komolyabb túlsúllyal rendelkező pasikat. És ez nem tudatos döntés. Egyszerűen nem tudnak lázba hozni. Lehetnek akármilyen kedvesek meg jófejek, ha szexuálisan nem indítanak be, azon nem tudok változtatni.
2017. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2-es és 3-as kommentre reagálnám:

Igazából, ami nekem fontos lenne, hogy nőies legyen.

A husisabb, töltött galambocska formájú nőket kimondottan kedvelem! (a plázacicákat tényleg csak jól megnézni lehet)

2017. márc. 9. 00:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
kisugárzás barátom!
2017. márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

én is azt mondom, a kisugárzáson múlik.

volt egy pasi, 40 éves, én 25. mackós alkat, pocak...előtte lévő pasim magas, vékony volt.

tehát pont az ellentéte.

na olyan kisugárzása volt ennek a mackós pasinak, úgy éreztem úgy vonz mint hűtő a mágnest... nem egyedülálló volt, így nem volt köztünk semmi, de ha eszembe jut, most is beleborzongok...de ez örök plátói dolog marad :)

2017. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Milyen kocsid van?
2017. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 luigi1995 válasza:
Hát Ford Mustang Gt 2015-öm van... ;)
2017. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hogy jön most ide ez a kocsi dolog???
2017. márc. 10. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!