Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért annyira elutasító a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robsi kérdése:

Miért annyira elutasító a nők/lányok nagy része, ha mackós alkatú pasi keresi a kegyeiket?

Figyelt kérdés
Egy átlagosnál pocakosabb pasit tényleg ennyire "visszataszítónak" tudtok találni egy "macsóhoz" képest?? Manapság már tényleg CSAK a kinézet a minden, a többi már egyáltalán nem is számít??

2017. márc. 8. 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vágod?

Egy luxus autóval ragadnának rád a nők az alkatodtól függetlenül is:)

2017. márc. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert ami neked mackós, az nekik disznós.
2017. márc. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
... kivéve ha egy Ferrariból száll ki, mert akkor nem disznós, hanem "olyan aranyos...".
2017. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Általában a normáltól nagyobb testalkatú emberekről az jut az emberek eszébe, hogy nem sportól, nem fitt, ebből jön a következtetés, hogy az ágyban nincs állóképessége, hamar elfárad. A túlsúlyos embereknek általában alacsonyabb a tesztoszteron szintjűk, emiatt nincs akkora szexuális igényük. DE ez csak ilyen általánosítás. Van olyan, aki nagyon fitt, nagyon sokat sportól, az étkezésére is odafigyel, mégsem tud lefogyni (mondjuk ott egyéb hormonális, pajzsmirigy stb problémák lehetnek) és van olyan normál testalkatú, aki 10métert nem tudna lefutni, csak nem hízékony. Azért a szexualítás elég sokat számít egy párkapcsolatban.
2017. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tisztelt autó mániás kommentelőknek:

Csak azért nem fogok mindent feladni, amit az életben eddig elértem, csak hogy egy "FERRARI" miatt legyen velem valaki! Akkor inkább magasról tojok az egész gyengébbik nemre, miközben NYUGODTAN élek a kis házacskámban, járok a korosodó középosztályú autómmal, vagy mivel lassan itt a jó idő, a még mindig vagány motorommal és költöm a mai világban már nem gyengének nevezhető fizetésemet (NEM HITELTÖRLESZTÉSEKRE!).

Ha mindez tényleg kevés, akkor inkább maradok AGGLEGÉNY, de olyan, AKI ÉLI AZ ÉLETÉT! ;)

2017. márc. 11. 11:34
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek
2017. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
dede! bizony számít, pl. az őszinteség nagggyyyon fontos ám!! :)
2017. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 luigi1995 válasza:

Kedves Kérdező!

Lehetek őszinte?! Teljes mértékben igazad van!

Én például itt állok 22 évesen, fizika szakon tanulok, nem vagyok adonisz, sőt túlsúlyos vagyok önhibámon kívül (pajzsmirigygondok és mielőtt az okosok megszólalnak nem, nem kezelhető), de barátaim szerint az életem minden percében ÚRIEMBER vagyok a szó angolosan vett értelmében. A lányok, barátom rám se néznek, nemhogy szóba állnának velem, netalán tán még egy randira is igent mondanának. Mióta jó 5-6 éve leesett a tantusz, hogy érdektelen vagyok, azóta minden lépésemet racionálisan élem és bevallom nem fog zavarni ha agglegény maradok... Csak egy példa a mai lányok jellemére és TISZTELET AZ IGEN KEVÉS KIVÉTELNEK!:

Nemrégiben 5 nagyon kedves barátommal béreltünk egy limuzint és azzal mentünk el egy egyetemi bálba, azok az "igen mély" értékrenddel rendelkező lányok akik látták, vagy hallották egész este és hajnalban a mi pénztárcánkra vágytak és akarták fizettetni az estéjüket. Őszintén bevallom angolosan, illedelmesen nagyon jó volt nemet mondani és látni azt a megdöbbenést az arcaikon, hogy hogy lehet az, hogy nekik valaki nemet mer mondani, pedig az összeset megvehettem volna kilóra magamnak meg a barátaimnak de nem tettem... :)

Úgyhogy az én személyes meglátásom az, hogy ma találni egy rendes HÖLGYET akit nem a kinézeted, az autód és az American Express kártyád érdekel nagyon nehéz. Még egyszer TISZTELET AZ IGEN KEVÉS KIVÉTELNEK!

Ja és HÖLGYEIM... Előbb tudjátok meg a dolgok okát mielőtt elkönyveltek egy megállapítást magatokban és a férfiaknak is van szívük és önbecsülésük és nekik is ugyanúgy fáj egy durva lekoptatás mint egy hölgynek.

Röviden ennyit tudnék hozzászólni.

2017. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Fúúúúú, utolsó!

Nőként mondom, nagyon jól tetted, hogy elhajtottad őket!!!!

Személy szerint nekem hányingerem van az ilyen nőktől!

És fel a fejjel, fiatal vagy még nagyoooooon, semmi nincs veszve!! :)

2017. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!