Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevettetek különbséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettetek különbséget szűk (kis) ill. szélesebb szájú lányoknál smárolás közben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
persze..akikkel én találkoztam jellemző volt h lassan, inkább érzékien csókolnak, a teltebb vagy szélesebb szájúak pedig vadabbul
2017. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek kicsi volt a szája annál oda kellett figyelnem, hogy én se nyissam túl nagyra az enyémet, mert úgy bekaptam az ő egész ajkát.
2017. márc. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen! De én fizikai érzésre, nem olyanokban mint amiket az előzőek írtak.


Egyszerűen csak érződik ha egy nőnek inkább vékonyabb, kisebb ajkai vannak és ha egy másiknak pedig húsosabb, vastagabb ajkai. Ég és föld tényleg, ha kipróbáljátok. (Mondjuk ehhez nem kell sok nővel lenni az életben).


Nagy ajkaknál úgy érzed, hogy a lány beteríti a szád a csókjával, akár akarja, akár nem. Érzed hogy a saját ajkaid is az ő ajkainak sokkal nagyobb részét ölelik át csókolózáskor. A kisebb, vékony ajkú lányok pedig kicsivel kevesebb ingert adnak át neked, sokkal inkább ott van hogy belemásszon az ember a szájukba, hogy megkapja ugyanazt az érzést.

2017. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!