Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan verhetném ki jól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetném ki jól a pasimnak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk el járni, és megvolt az első szex. Minden értelemben első volt, mivel eddig mindketten szüzek voltunk. Kézzel is próbáltuk egymást kielégíteni, de egyikünknek sem ment igazán, mivel először "foglalkoztunk" a másik nem testével, nem igazán tudjuk még hogyan kell csinálni. Nagyon nyíltak és őszinték vagyunk egymással, azóta már sokat is beszéltünk a dologról (azóta még nem sikerült összehoznunk új talit - távkapcsolat), meg mikor csináltuk is, próbáltuk egymást irányítani, de nagyon nehéz azt elmagyarázni, hogy pontosan hogy érzem, meg hogy is lenne jó, és ezzel ő is így van. Azzal vígasztal, hogy nem én tehetek róla, hogy nem sikerült csúcsra juttatnom, meg menni fog ez, csak bele kell jöjjünk, és szerintem igaza is van, viszont mindig azt olvasom/hallom mindenkitől, hogy csak kezedbe/szádba veszed a szerszámát, csinálod, és kész, megy mint a karikacsapás, a fiú meg máris a mennyekben lesz. Nektek mi a tapasztalatotok? Hogy csináltátok az elején, vagy hogy éreztetek rá/tanultatok bele? Fiúktól, lányoktól is várok választ.

2017. márc. 9. 07:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Bő nyállal szűk szájjal.
2017. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Csak én gondolom úgy, hogy ez a két dolog: az "első tapasztalatszerzések, a másik testének és reakcióinak feltérképezése" illetve a "távkapcsolat, alig (vagy nem is) találkozunk" nem igazán összeegyeztethető?
2017. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Csináld egyszerre a kezeddel és a száddal is. Vagy felváltva. De figyelj arra,hogy ne szárazon húzogasd neki,mert az fájdalmas lehet. Játszadozz a farkával,használd a nyelvedet is. Így nem tudom neked jobban leírni,de majd rá fogsz jönni magadtól is,ne aggódj.
2017. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
1 és 3 köszi, 2es, nem, nem csak te gondolod így, sokan nem hisznek a távkapcsolatokban, viszont én nem tartozok közésjük :) alapból úgy jöttünk össze, hogy évente csak 1-2x találkoztunk, és már sok-sok éve nagyon jó barátok voltunk, a végére pedig legjobbak. Annak ellenére, hogy nem tudunk sűrűn találkozni, minden napot átbeszélünk reggeltől-estig.
2017. márc. 9. 09:27
 5/24 A kérdező kommentje:
Végül elkezdtünk egyre sűrűbben találkozgatni, és így is jöttünk végül össze. Havi 1-2 tali megvan, de akkor 1 hétig együtt vagyünk...
2017. márc. 9. 09:28
 6/24 anonim ***** válasza:

Bennem felmerültek kételyek az életkorotok miatt. Az a helyzet hogy abszolút nem tudom behatárolni hány évesek lehettek ha már évek óta jó barátok vagytok de még szüzek. A probléma a következő ha 18 alatt vagy akkor nem tudom elképzelni az iskola miatt hogy tudsz vele együtt lenni 1 hetet ha 18 felett vagy és dolgozol akkor azért nem tudom elképzelni de ha főiskola illetve egyetemről van.szó akkor sem. Ráadásul havi 1-2 alkalmat írtál találkozásra azaz havi 1-2 hét ezt nincs iskola és munka ami ezt meggyőzi így anyagilag. Úgyhogy számomra itt sok dolog nem tiszta.


A kérdésre: szintén a kor a magyarázatom ha 18 alatt vagy és csinálod ezt de ennyire nem megy kár erőltetned ezt nem egy halom idegen emberrel kellene megbeszélned ha meg 18 felett vagy akkor azon gondolkodom eddig hol éltél és hogy tudsz ennyire nem kreatív lenni hogy a véleményünk kelljen!

2017. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt két dolgot lenne érdemes kipróbálni. Az egyik az volna, hogy maszturbáljatok egymás előtt. Ezt úgy értem, hogy az egyikőtök maszturbál, a másik pedig megfigyeli, hogy hogyan csinálja.


A másik esélyes módszer az volna, hogy kényelmesen hátradőlsz ülő pozícióban, a párod pedig háttal rád dől. Te megragadod a farkát, ő pedig a kezét a te kezedre teszi. A lényeg az volna, hogy ő így irányítani tudja a kezedet.


Egyébként meg egy-két alkalomból ne vonjatok le következtetéseket. Idő kell, hogy megismerjétek egymás testét. Ha kapkodtok, az csak sikertelenséget és feszültséget teremt köztetek, ami sem az önbizalmatokra nincs jó hatással, sem a kapcsolatotokra. Nyugodtak legyetek, előttetek az élet, nem kell sietni.


23/F

2017. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az életkorotoknak semmi köze nincs a problémához. Ha majd 40 évesen egy új emberrel hoz össze az élet úgy, hogy mögötted X év szexuális tapasztalat van, dobhatod ki a francba az egészet, mert annak az embernek megint más lesz a jó. Szóval nem számít, hogy 18 éven aluliak vagytok-e vagy sem.
2017. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7-es, köszi a választ, 8-as szintén :) a 6-os kötözködőnek pedig a magyarázat: mindketten 21 évesek vagyunk. Igen, képzeld, létezik olyan, hogy valaki ennyi évesen is még szűz, csak mert nem akar az első adandó alkalommal csak úgy lefeküdni valakivel. És nem az a gondom, hogy nem vagyok kreatív, többet olvastam meg néztem erről, mint gondolnád, épp ezért csalódtam magamban is, mikor láttam, hogy nem értem el a várt eredményt. De hát először csináltam, nem vagyok még ráhangolódva. A gyakori kérdésekben meg pont azt szeretem, hogy az ember csomó idegennel tudja megbeszélni a dolgokat, és névtelenül :) mert a csomó idegen mind elmondja a saját tapasztalatait, véleményét, stb. Nem értem mi ezzel a gond, hogy ide járok infót gyűjteni, mikor épp ir ír meg mindenki mindent, mert anonim megy a dolog. Ami meg a másik kérdésed illeti, egyetemisták vagyunk mindketten, de beosztjuk. Ő hétvégi egyetemre jár, ünnepekkor meg tanításuk sincs, szóval hétvégén eljön hozzám, és kövi csütörtök-pénteken megy haza. Hétköznapokon én is járok órákra, addig ő elvan, de aztán miénk az egész maradék nap, és éjszaka. Ezzel sem értem h mi a gond, vagy hogy egyáltalán miért kell egy idegennek magyarázkodnom... :)
2017. márc. 9. 10:40
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Olvsassátok el ezt a kettőt, és akalmazzátok. Ha együtt vagytok, amikor olvassátok, garantálom, hogy azonnal ki is akarjátok próbálni...

Neked ez való:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

utolsó válaszoló.

A pasidnak pedig ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

#5 válaszoló.


Még egy kis adalék: A kinyalásban annyi a trükköm, hogy nem kapkodom el, és amikor már magától szétveti a combjait, a kezével széthúzza a nagyajkait, csak akkor közelítek a csiklójához, de még akkor is csak körülnyalom. Ha már a fejemet fogja, akkor ráteszem a nyelvem a csiklójára, és a fejemet körbe mozgatva széles nyelvvel nyalom, ameddig el nem kezd rángatózni. Ez az alapeset, és akkor még van az extra, azt nem lehet minden alkalommal. A lényege, hogy amikor már a végjátéknál tartunk, egyszerre leállok, és mozdulatlanul várok 4-5 másodpercig, csak azután folytatom. A nyelvem ugyanott marad, de vigyázok, hogy mozdulatlan maradjon. Azután megint érzem, hogy már nyög és hörög, akkor megint leállok. A harmadikra hagyom elélvezni, mert már könyörög. Na ezután szokott kimaradni a lélegzete, elfordul, és tehetetlenül hever egy ideig.

2017. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!