Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan verhetném ki jól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetném ki jól a pasimnak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk el járni, és megvolt az első szex. Minden értelemben első volt, mivel eddig mindketten szüzek voltunk. Kézzel is próbáltuk egymást kielégíteni, de egyikünknek sem ment igazán, mivel először "foglalkoztunk" a másik nem testével, nem igazán tudjuk még hogyan kell csinálni. Nagyon nyíltak és őszinték vagyunk egymással, azóta már sokat is beszéltünk a dologról (azóta még nem sikerült összehoznunk új talit - távkapcsolat), meg mikor csináltuk is, próbáltuk egymást irányítani, de nagyon nehéz azt elmagyarázni, hogy pontosan hogy érzem, meg hogy is lenne jó, és ezzel ő is így van. Azzal vígasztal, hogy nem én tehetek róla, hogy nem sikerült csúcsra juttatnom, meg menni fog ez, csak bele kell jöjjünk, és szerintem igaza is van, viszont mindig azt olvasom/hallom mindenkitől, hogy csak kezedbe/szádba veszed a szerszámát, csinálod, és kész, megy mint a karikacsapás, a fiú meg máris a mennyekben lesz. Nektek mi a tapasztalatotok? Hogy csináltátok az elején, vagy hogy éreztetek rá/tanultatok bele? Fiúktól, lányoktól is várok választ.

2017. márc. 9. 07:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi a további válaszokat. Csak hozzáfűzném, mint ahogy már a kommentekben is megemlítettem, 22 évesek vagyunk, nem pedig 17 :) és egyáltalán nem vagyunk szégyenlősek. Legalábbis első szex után már nem :) akkor jól feltérképeztük egymást, és sokat dumáltunk utána mindenről, nagyon nyíltan. Még épp a barátom kommentálta, hogy szerinte mások 5-10 év kapcsolat, vagy házasság után jutnak csak el erre a szintre :)
2017. márc. 14. 13:14
 22/24 János Gilján ***** válasza:

Na ebből is látszik, hogy milyen öreg vagyok... Nekem a 17 meg a 22 az kb ugyanaz, mindkettő kisbaba, ők viszont (jogosan) kikérik maguknak az 5 év különbséget! :D


Kérdező... A lényeg már elhangzott. Próbálj minél jobban ráhangolódni a párod szerszámára, annak minden érzésére és rezdülésére. Imádd a farkát és sugározd felé a rajongással teli szeretetedet. Mindeközben használj valamilyen síkosítót, mert az finomabb ingert kelt, mint a száraz tenyered. A stimulációd fókuszában legyen a makkja alsó-hátsó pereme a fitymafék tájéka. Amikor érzed, hogy az orgazmusa küszöbén van, egy kicsit lassíts le, csak akkor gyorsíts vissza, ha lejjebb ment az izgalma. Addig húzd az agyát, amíg bele nem őrül és csak utána engedd elélvezni.


Ha mindezt megteszed a párod olyan élményekhez fog jutni, hogy percekig fogja kapkodni a levegőt, miután elélvezett és a nevére sem fog emlékezni egy darabig. Sok sikert! ;)

2017. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 15. 10:03
 24/24 anonim ***** válasza:
Hátulról öleld át. Szárazon semmiképp ne csináld neki, valamint harapdáld a nyakát, vállát, fülét.
2017. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!