Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, szeretitek a vér ízét?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szeretitek a vér ízét? Kinyaljátok a barátnőtöket, ha menstruál?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem.
2017. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
nincs is jobb egy kis hagymás vérnél
2017. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Jó kalóz a Vörös-tengert is átszeli. ;)
2017. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon szívesen!


Edward Cullen

2017. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
21%
igen ki ! a sex is más úgy ha meg van a csajnak
2017. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ki! De nem a vér miatt! :-o Vannak módszerek, pl soft tampon, és akkor a menses alatt sem kell ordenáré ogre módra gusztustalankodni!
2017. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Fúj, nem. Beteg.
2017. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Menstruáció alatt én Soft Tampont használok nincs vér nincs szaga és nincs íze. Lehet vele szexelni is szóval engem kinyal a Párom. Tampon nélkül nem is hagynám. 23 L
2017. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom szereti-e, de o mikor kértem, hogy ne tegye, csak elmosolyodott aztán már ment is le... nem zavarják a nedveim, söt mensi alatti aktusnál konkrétan semmi nem jön belölem, egyébként meg szétáztatom a lepedöt is sokszor, olyan nedves leszek.

De azt mondta hogy amíg tiszta vagyok, addig nem zavarja, mert nem büzlök olyankor sem...

2017. márc. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A vér ízét kimondottan nem szeretem, de nem is utálom. Nekem semleges érzés a vér íze.


Viszont barátnőmet akkor is kinyalom, amikor megvan neki, egyáltalán nem zavar ha vérzik, még a legerősebb napokon sem. :) Ilyenkor is ugyanúgy örömet okozok neki, szívesen csinálom. :) Neki is nagyon jó ez, mert az orgazmus hatására enyhülnek a görcsei, sokszor teljesen el is múlnak. :) Általában tampon nélkül szoktam kinyalni, mert utána óvatosan szexelni is szoktunk. :)

2017. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!