Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátnőm ujra ugy kivánjon, mint régen?

Figyelt kérdés
3 éve egyutt,1 eve már összeköltözve,még az elején néha 3szor is egy nap,aztán beállt heti kettore,de mostanában alig van szex,heti egy jobb esetbe,sokszor két-három hétig sincs lassan annak is örülhetik ha havi egy lesz,ennek ellénre azt állitja hogy ugy kiván,szeret,mint reg,szoval semmit se tudok tenni,a heti vagy havi egy meg nagyon kevés nekem

2017. márc. 9. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele? Kérdezd meg mi változott nála, illetve mondd el, az igényeid.
2017. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hiába mondom,tudja,nem változik semmi,már megunta a velem valo szexet sajnos
2017. márc. 9. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ennek a kapcsolatnak itt a vége. Vagy szenvedsz és megvárod míg ő dob, vagy te lépsz. De ha ennyire egyértelműen kimondta, akkor miért kérdezel?
2017. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondta ki dehát,elég nyilvánvalo,hogy megunta a szexet velem ezek után
2017. márc. 9. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobd őt, ha megunt téged és megbeszélni se tudjátok, akkor miért folytatod tovább? Vannak fizikai és érzelmi igényeid, amelyeket most már nem hajlandó kielégíteni, mert rád unt. Lépj tovább pajtás.
2017. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én szeretem,ha például kicsit változznék mondjuk kockahas lehet ujra megkivánna?
2017. márc. 10. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy beszéljétek meg, hogy mi változott nála, van e vmi ami hiányzik neki ehhez. Azt felelted, hogy megbeszéltétek, nincs változás. Akkor teljesen mindegy hova gyúrod magad, téged unt meg.
2017. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen nem lehet megbeszélni vele,ö annyit mond hogy szeret,kiván most is,es evvel lezártnak tekinti
2017. márc. 10. 15:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagynehezen lehetett beszélni.vele,azt mondja hogy nem kivánja a szexet,pedig fiatal alig 30,de megprobalja heti egy alkalmat,mert velem szeretne maradni
2017. márc. 11. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!