Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket zavar ha a fiunak raketa csocse/csomelle van?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem kicsit ilyen, eleg sok izom van rajtam es zsir is most mar emiatt alakult ez ki es kicsit gatlasosnak erzem magam. Van alapja az aggodalmamnak?

#Raketacsocs
2017. márc. 10. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha lemegy a zsír és megmarad akkor meg kell műttetni. Ez gusztustalan egy férfinál. Nekem szilikon mellem van, alap az igényesség.
2017. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem nem zavarna. Annyira utalom ezeket a kérdéseket és szar hozzààllàsokat! Az igényesség kedves elsô nem ezen múlik. Istenem... Többet számít a személyiség ês az arc. Lehet 300kg is valaki meg lógó csöcse. Úgy is lehet igényes meg szép is annak akinek épp az tetszik!


25N

2017. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Egy elhízott, hájas ember alapvetően nem igényes. Aki nem ad az egészségére és a megjelenésére abban szerintem nincs igényesség. Mert, hogy egy zsíros test minden, csak nem szép. Aki egészségügyi okok miatt hízik el az persze kivételt jelent. A többi viszont mind lusta disznó, aki csak zabál meg nassol de egyetlen lépést sem tesz meg magáért.
2017. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon szigorú vagy. Vannak hízásra hajlamosabb testalkatok (főleg 35-40 felett) és vannak élethelyzetek, például ha valaki napi 10-12 órát melózik, amikor nincs lehetőség atomra gyúrni magad.
2017. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem atomra gyúrásról beszéltem. Én heti 80-90 órát melózok, mégis szakítok rá időt, hogy heti 1-2 alkalommal mozogjak.
2017. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan. Nyilvan ha szeretnek valakit, nem lenne kizaro ok..de ha egy mod van ra...ah..el sem tudnam kepzelni, hogy ilyen ffi mellkast simogassak.
2017. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!