Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, lányok, hölgyek, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok, hölgyek, mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a párod jóval többször igényli a szexet, mint te. Mit tennél ebben a helyzetben az alábbiak közül?


1.) Amikor nekem nincs kedvem szexelni, kielégíteném a párom egyéb módon pl. kézzel, szájjal.

2.) Hagynám, hogy kedvét töltse rajtam, legfeljebb nem mindig élvezem az együttlétet.

3.) Rávenném, hogy vonuljon félre és oldja meg egyedül, amikor nekem nincs kedvem hozzá.

4.) Nem törődnék a vágyaival, vagy megoldja maga, vagy uralkodik rajtuk.

5.) Igen is türtőztesse magát és alkalmazkodjon hozzám.

6.) Alaposan fontolóra venném a szakítást, hiszen az eltérő szexuális étvágy miatt nem illünk össze.

7. Egyéb, éspedig...


Köszönöm a válaszokat! :)



2017. márc. 12. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
1.,3. Vagy néha a 2.is szóba jöhet mert szeretem őt.
2017. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, de ha nagyon semmi kedvem nem lenne, akkor megkérném, most csinálja magának, de nem ez lenne a jellemző.
2017. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ de 1 és 3. A 6.-os akkor lenne ha tényleg durva szexuális étvágya lenne amivel nem tudok lépést tartani. 7-es max fizetnék neki egy igényes kúrvát, vagy elküldeném valamit sztriptíz klubba.
2017. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
2est szoktam alkalmazni, a sikosito eleg sokat konnyit a helyzeten. Ki lehet birni, ha amugy nincs semmi baja az embernek, csak nincs hozza kedve
2017. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig 4 kellemesen hangzó válasz. Erősödik a gyanúm, hogy talán rosszul nősültem... :D
2017. márc. 12. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ mennyire nagyétvágyú a pasi, mennyiszer kívánom én és mennyiszer a pasi mert ha ő túl sokszor akarja én meg hozzáképest túl kevésszer azon nem tudom hogyan lehetne segíteni
2017. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagy 3.

Viszont ha túlságosan különbözik az étvágyunk, akkor a szakítást választanám.

2017. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!