Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti szakítanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szakítanátok egy lánnyal azért, mert nem olyan a puncija amilyet ti kedveltek? Szinte ugyanez a kérdésem a lányokhoz is. Ti szakítanátok egy fiúval azért, mert nem olyan a pénisze, amilyet ti kedveltek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, millió meg egy ilyen kérdés van,de ma ezen gondolkodtam egész nap, és nagyon kíváncsi lettem. Hallottam olyan sztorikat, ahol azért dobták a csajt, mert salija volt, nem babapuncija, a srácot meg azért, mert jobbra görbült, nem felfele. Ez mennyire lehet gyakori? Mert szerintem egy olyan kapcsolatban, ahol a srác szereti a lányt, a lány pedig a srácot, rohadtul nem azért szakítanak vagy gondolnak mást a másikról, mert nem tökéletes az, ami a lábuk között van.
2017. márc. 16. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezért? Ne vicceljünk.
2017. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ha találok egy olyan lányt aki megfog, biztos nem fogok a puncijának kinézete miatt szakítani! am nincs is punci ideálom :D


24F

2017. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ha általában olyan, mint a Niagara-vízesés, felőlem lehet habos-bodros formája is.
2017. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
98%
Tuti dobom ha nem ér le a térdéig a kisajka.
2017. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem. Olyannak fogadnám el, amilyen.

Egyébként olyan is van, aki a kisajkait műtéti úton "javíttatja" -már ha lehet ilyet mondani.

2017. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem dobnám ezért a barátom soha. Az az igazság, hogy amíg nem ismertem meg a barátom, ugye nem is voltam senkivel együtt. Tehát péniszt csak videókba láttam. És amikor oda jutottunk, hogy lefeküdtünk meglepett, hogy hogy is néz ki. De egy pillanatig se zavart, és sosem szakítanék emiatt vele. :)

18/L

2017. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igazából nem az a fontos.
2017. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát ha Túl vastag vagy túl hosszú egy pasi pénisze akkor igen.. Mert egy darabig el vagyunk hogy andalgunk és mosolygunk. De azért szex nélkül nem hiszem hogy igazi lenne az a párkapcsolat... 23 L
2017. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De biztosan dobnám a pasit ha nem az orrát veri a farka, hanem az oldalsó falat!
2017. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk valljuk be léteznek szélsőséges esetek... 4 cm pénisz vagy ököl méretű stb. A szex igenis fontos része a szerelemnek a párkapcsolatnak ha nem illeszkedik belém akkor minek erőltetni?- nem hiszem ,hogy pozitív érzéseket váltana ki belőlem ,ha nem működik a testiség.

(Ilyen problémám még nem volt amúgy és remélem nem is lesz.. mert elég kegyetlennek érezném magam.)

2017. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!