Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fél éve vagyunk együtt páromma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt párommal, de lassan három hónapja nem szexel velem és ha meg szeretném vele beszélni, akkor kifogásokat, kibúvókat keres. Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megoldani sem akarja akkor igen mindenképpen ez később még rosszabb lesz
2016. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát 3 hónapig szexelt és azóta nem? Max. egy szexmentes hónap után szakítottam volna ... de lehet annyi sem.
2016. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen h 2 hónapig nem másztam a csajomra, pedig együtt is élünk.

Sajna én ezt úgy éltem meg hogy nem tudom akarom-e folytatni vele :/ sokat gondolkoztam. Szóval ha iylen van szinte biztos h szakításon gondolkozik, vagy másvalaki is van a levegőbe.

2016. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nézel ki elég jol vagy nem jó veled a szex/fogazol

ha ez nem igy lenne minden este rádmászna főleg fiatalabb korban a szex hozzátartozik az emberi szülségletekhez szerintem meg is kapja csak nem tőled :D hogy mért van akkor veled ? ez a nagy kérdés de kielégiteni biztosan nem tudod

2016. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 nagyon leegyszerűsítetted, de a helyzet kicsit komplikáltabb. Még ha csak annyi lenne, hogy nem tudom kielégíteni, de szerintem ő aszexuális.
2016. máj. 31. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!