Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik mit szeretnek jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit szeretnek jobban egy lányba ha érzéki vagy ha lehet vele durvulni az ágyban?

Figyelt kérdés

Melyik jön be jobban nektek srácok ha egy lánnyal úgy kell bánni mint egy hímes tojással vagy ha durvulhattok és bármit csinálhattok vele?

N


2017. márc. 17. 07:31
1 2
 1/11 Ramone ***** válasza:
100%

Attól függ hogy milyen a lány... Ha az a fajta aki igényli hogy vigyázzanak rá minden téren akkor természetes hogy vigyáz rá az ember. Viszont ha az a fajta akivel este el lehet menni részegen a hídra mutogatni az alattunk elsuhanó kamionosoknak akkor meg el lehet vele szórakozni durván is.

Nincs két egyforma ember és pont ez adja az élet sòját hogy vajon mennyire tudunk a másikhoz alkalmazkodni

2017. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hangulat és partnerfüggő.
2017. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bármit, ami mind a kettőnknek öröm :)
2017. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én eddig azt vettem észre, hogy néha megtorpannak a pasik amikor durvulásra kerül a sor:)
2017. márc. 17. 07:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban inkább csak minimlis durvulás jött be, szexkapcsolatba, bármi. De csak olyasmik, amiket előtte megbeszéltünk. S leginkábbis azoknak meg/kiélése volt a cél 😃
2017. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az 1.el maximálisan egyetértek...

Annyit tennék hozzá, hogy én azt szeretem a legjobban, ha mindkettőt lehet vele, de tökéletesen tudtam mindig is alkalmazkodni.

2017. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Mindkettő izgalmas a maga módján, de a nők csak a durva szexet szeretik.
2017. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha szeretek úgy bánni vele, mint egy hercegnővel és kényeztetni minden porcikáját, néha meg csak szétk.rnám az agyát:D
2017. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

az a jobb ha kb bármit lehet vele csinálni, de az nem azt jelenti, hogy mindig erre vágyunk :)


én pl az érzelmes szexet jobban preferálom, de van amikor az ösztönösebb vadabb szex esik jobban...


24F

2017. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A durvulást csak akkor szeretem,ha nőgyűlölő hangulatban vagyok.
2017. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!