Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma lesz az első randim egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim egy fiúval. Illendő dolog legfeküdni vele a randi után? Mindenképp használjunk óvszert?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lett a szex illendőség?!?!


Igen, használjatok, sőt! Biztonságból vigyél is magaddal.

2017. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Illendő? Te tudod, hogy mit bír el a lelkiismereted. A gumiba se szólok bele, tudnod kéne.
2017. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem illendőség kérdése!
2017. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
A kérdésed nézve, te már nagyon el akarod veszíteni a szüzességed. Én csak egyre kérlek: a végén kérd meg, hogy a szádba élvezzen. Ezzel csökken a teherbeesés kockázata amit te se szeretnél, meg én se ha te terhes lennél.
2017. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

1. mi az hogy illendő? Ha szex miatt találkoztok akkor nyilván

2. Komolyan meg kérdezed hogy használj -e óvszert? ' ad1' Azt se tudod ki, hisz most találkozól vele ' ad2' Te egyáltalán nem félsz a Nemibetegségektől?

3.Tényleg ennyire sötét vagy?


23L

2017. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha az első randi után lefekszel vele, akkor én is elviszlek valahová, feltéve hogy jól nézel ki, mert eléggé könnyűvérű vagy. Úgyis mondhatnám, hogy kurvä.
2017. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Kis ribi. Azt se tudja,hogy használjon e óvszert istenem. Agyilag biztos valami 12éves lehetsz..
2017. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem illik első randin lefeküdni.
2017. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az aggszűz erkölcscsősz brigád megérkezett.

Első vagy egy alkalmas esetekben szerintem mindenképp óvszerrel védekezzetek. :) Később, ha állandó partner lesz elhagyhatod, elég a tabletta. Élvezd az életed, hallgass magadra. ^^

Ha a spontán szex a legrosszabb dolog, amit életedben tettél. Hát szerintem nem vagy rossz ember.

2017. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kiemelted a kérdést? Még mindig nem volt meg az a randi?!
2017. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!