Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan dolog, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, ami miatt izgultok, hogy mikor és hogy mondjátok el?

Figyelt kérdés

Pl én nem tudok/szeretek főzni, nem is csinálom. Nem akarok gyerekeket. És mindig azon gondolkozom, hogy ezeket mikor és hogy hozzam fel.


Nektek is vannak ilyen dolgaitok?



2017. febr. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem ez pont nem izgat!

1.) tudom, hogy alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra, így a " felkéréseket ", ha vannak, normálisan visszautasítom.

2.) ha azt érzem, bármivel kapcsolatban, hogy " na most ezt el akarom, el kell mondanom " el is fogom. :)

2017. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Persze.

Anyámnak nehéz elmondani, hogy szóba állok apámmal (kb. fél emberöltönyi ideje gyűlöli).

Továbbá anyámmal le kéne ülnöm beszélni, mert most semerre nem tart a kapcsolatunk, és az egy ramatyban van. Új alapokra akarom helyezni az egészet, és felépíteni valamit ami működik. De sajnos előtte le kell ülnünk végig venni a kis sérelmeinket, majd megbocsátani és túllépni rajta.

Ehhez kéne időpont, mert jó lenne személyesen intézni face to face. Anyukám meg fél országgal arrébb lakik.

2017. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem is a főzés, én se szeretek; a macskám, hogy egyáltalán van; a karrierem (nincs olyan ismerősöm, aki sikeresebb lenne nálam és eléggé fröcsögve szoktak emiatt reagálni rám); van egy tartós betegségem. Nem okoz hátrányt, de gondolom kéne mondani.


Ezeket nem nagyon tudom, hogy érdemes szóba hozni, pedig szerintem fontos dolgok.

2017. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondok el a múltamból negatív családi dolgokat és azt sem, hogy néha milyen rossz passzban vagyok.
2017. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltak, de amiken izgultam, azokat már elmondtam a jelenlegi páromnak. Oké, hogy nem első randis téma az, hogy nem akarsz gyereket, de azért nem 2 év járás után kell előhozakodni vele. Szerintem ezt a kapcsolat elején azért illik megbeszélni.
2017. febr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!