Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A melleim nem kicsik, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melleim nem kicsik, viszont lógnak. Érdemes megcsináltatni, vagy hagyjam őket így? Az értelmes válaszokat megköszönöm.23/l

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 17. 20:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha ilyenek, akkor élvezd a hatást, amit elérsz velük, és ne gondolj a sebészre. A mellkisebbítő műtét után a mell alsó felén, a bimbóudvar szélétől a mell alapjáig lesz egy heg, ami nem szép.

Az ilyen mell roppant kivánatos, majd ha szoptatás után leszel, eldöntitek, hogy kell-e csinálni valamit.

2017. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen megkérlek hogy ne "csináltass" vele semmit!KÉRLEK NE!

40f

2017. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nézd, ehhez pontosan látni kellene ezeket a kebleket, mert felteszem, a linkelt kannák nem a tiédek.
2017. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A nehany kilo minusz nem tudja, mit beszel. Fogyastol csak jobban log a mell. Ha a noi hormonok tombol ask, jol erzed magad es eros libidod van, feszesebbek. Semmilyen izomgyakorlat nem segit.

Nekem nagy, log, de gombolyu. Ezert nagyon halas vagyok, hogy megsem varrattam fel. Tobb vagas, mint az implantatum. Van, akinek lathatatlan lesz a heg, masnak mindig latszani fog. Ha nekem felvarrtak volna, senki se hinne el, hogy sajat minden. De ha nagyon csunya, nemcsak log, akkor erdemes. De csak gyerekek utan, amennyiben szeretnel.

2020. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!