Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Fizetnétek azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Fizetnétek azért, hogy elvegyétek valaki szüzességét?

Figyelt kérdés
Feltéve, hogy vonzónak találod az illetőt. Mekkora összegben lennél benne, ha szimpatikus a koncepció?

2017. márc. 20. 03:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Dugásért már fizettem, de szüzességért soha sem fizetnék!

Egy szűz lánnyal volt dolgom, elég is volt belőle.

A nejemet sem vettem volna el, ha szűz.

De nem volt az...

2017. márc. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De van olyan ismerősöd, vagy hallottál már olyanról, aki ebben így benne lenne? Mert most így felmerült bennem az ötlet, hogy ezzel egy vagyont lehetne keresni, össz-vissz néhány pasival szexelni, de várhatóan lenne olyan idióta, aki nagy összeget fizetne ezért, főleg, ha jómódúbb külföldi. Fiatal nő vagyok, nem szűz, de be lehetne ezt adni színészkedéssel, nem? Mondjuk neten hirdetni magam (arc nélkül kéne, de az meg úgy gyanús), vagy esetleg direktben leszólítani valami nagyvárosban faszikat, konkrét összeget kérve, ilyen kis ártatlan gesztusok kíséretében.

Szerintetek? :D

2017. márc. 20. 04:05
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Aztán ha mégis rájönne hogy átverted, jól elverne.
2017. márc. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy szűz lány nem megy oda idegen faszikhoz ajánlatot téve hogy vegye el a szüzességét. A lányok 90% vérzik mikor el veszti. Másrészt a pasik szokták érezni hogy szűz egy csaj.. " olyan mintha egy kis falba ütköznének " Egy szűz lánynál a vagina elején nehezebb bejútni. Szóval rögtön le vágná már a behatoláskor, hogy Te már nem vagy szűz.. Ha Ezt szeretnéd akkor van helyreállító műtét amivel úgymond " vissza várják " a szűzhártyát és ha már ezt meg csinálhatod akkor érdemes egy hüvely szűkítő műtétet is csinálni, hogy Tényleg hihető legyen hogy Te egy " ártatlan kislány " vagy! Természetesen ezeket Mind méreg drága pénzekért csinálják meg neked főleg ha nem egészségügyi okokból kel. De szűzhártyát nek varnak egészségügyi okokból vissza! Esetleg a hüvelyszűkítést. És valószínűleg csak külföldön. Szóval Utazás + Műtét hát többe kerülne ez neked. Mint amennyit egy Pasi fizetne neked hidd el! 23 L
2017. márc. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az egyik dolog, ami miatt sokkal bonyolultabb ezt kivitelezni, mint a sima kur*válkodást. Főleg, hogy valószínűleg többségében temperamentumosabb, dominánsabb fasziknak vonzó ez a szüzességelvevős felállás, és nyilván ők hajlamosabbak agresszióra. Másik bajom, hogy ugye hol hirdessem magam, mert hát arccal azért elég cinkes, kicsi ehhez Mo.
2017. márc. 20. 06:25
 6/19 A kérdező kommentje:

Sírsz hallod, pont ilyen videókat néztem neten. https://www.youtube.com/watch?v=vc1igQsUUoA

(bár nőket elnyomó kultúrák tagjaként már nem lenne ez olyan vicces, tudom..)

Viszont így reálisan mondjuk ha és is elkezdem magamat ujjazni előjáték közben, akkor betudható annak a tágulás, a vérről meg annyit, hogy én pl nem véreztem szüzességem elvesztésekor.

De a kérdés lényege nem a körülmények, hanem szimplán annyi, hogy szerintetek lenne-e rá igény

2017. márc. 20. 06:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy olyan világban ahol használt női bugyikat is van aki megveszi mindenre van igény. De ha van egy kis esze a pasinak akkor láthatja és érezheti is hogy már nem vagy szűz szóval valóban elég rizikós volna egy ilyen vállalkozás. 27/F
2017. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én fizetnék neked úgy is, hogy nem vagy szűz. :D
2017. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Most úgy akarsz pénzt keresni hogy beadod egy csomó pasinak hogy szűz vagy és hatalmas pénzeket fizessenek neked? Elárulok valamit! NEM FOG MENNI!!!!
2017. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel nem vagyok valami gazdag így 50-100ezer közötti összeget.
2017. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!