Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vettétek már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettétek már el barátnőtök, vagy haverotok bátyjának/öccsének a szüzességét?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt?

Milyen volt az első szex?

Alkalmi volt, vagy jártatok is?

Hány évesek voltatok és mennyi a srác?

(ha esetleg több ilyen eset volt, akkor azokat is írjátok le)


2017. márc. 15. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem elég kínos lenne
2017. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen lányt ismerek, aki előbb egy sráccal, majd a bátyjával járt. Marha kínos volt, főleg hogy a lány a fiúk mostohatestvére volt. Miután szakítottak, mostohatestvérek maradtak. Kínos családi ebédek stb.
2017. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már meg volt egy testvérpár, persze nem egyszerre. Az idősebbik 19 volt a fiatalabb 15. Én akkor 17 voltam, a nővér volt nekem az első, aztán én voltam az első a húgának :D


Régi szép idők... 25/f

2017. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm bátyjával jöttem össze,mondjuk ő akkor már nem volt szűz,de én igen. 5 évig voltunk együtt,de nem ment a barátnőmmel való barátság rovására.
2017. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én a legjobb barátnőm bátyjával járok már négy éve :D egy buliban ismerkedtünk meg majd pár randi után összejöttünk

az első szexnél én 17 voltam a srác 21 és a barátommal való kapcsolatom is ugyanolyan jó mint előtte

2017. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ez icsit más, nem én vettem el valakiét, de nekem az öcsém edzője vette el:DDD
2017. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!