Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme sokáig őrizgetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme sokáig őrizgetni a szüzességet, ha életünk során úgy is több szexpartnerünk lesz?

Figyelt kérdés
Anya mindig azzal "dicsekszik",hogy ő 18 éves kora után adta magát oda egy fiúnak.Azóta már 40 felett jár,elvált,és elég sok férfival szexelt azóta.Voltak alkalmi és komolyabb kapcsolatai is.De az büszkeséggel tölti el,hogy ő megvárta a nagykorúságát.Azzal én is egyet értek,hogy a legjobb a szerelmünkkel elveszteni,de csak akkor van értelme,ha feleségül is vesz,és együtt éljük le az életünket.Így lenne kerek a történet.De anyám esetében úgy érzem,értelmét és értékét vesztette a várakozása.Miért kell ennyire erőltetni ezt a nagykorú témát? Ha valaki átlépi a 18 küszöbét,hirtelen megtörténik a csoda,és benő a feje lágya? Ez nem így működik,szerintem.Én ezzel nem anyukámat akarom sértegetni,elfogadom,ha ő erre büszke,csak nem értem miért.Mi értelme van őrizgetni,ha utána nem élünk példa értékű (szexuális) életet? Lehet,hogy ez csak nekem nem tiszta,de nem kérek kiosztást,a magyarázat viszont sokat segítene.Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. márc. 8. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem úgy indul szerintem, hogy akkor most én odaadom magam mindenkinek, hanem, hogy ő lesz a nagy Ő, de ez nem mindig jön össze...

Én azért tartogatom, mert hiszek benne, hogy az első lesz az utolsó, és a várakoztatás segít ennek a biztosságában. Ha kivárja 99%ban vele tudok majd maradni örökre. Persze, ha végül mégsem jön össze, akkor is olyannak adtam oda magam, akit szerettem, és így már meg is érte a dolog...

18L

2017. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Hagyjuk ezt

Mi anyunak a telefonszáma?

2017. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is megvártam a nagykorusagomat, se inkább csak amiatt, mert kb addigra éreztem úgy, hogy kész vagyok arra, hogy lefekudjek a barátommal. (5 hónap után) De kifejezetten nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget. Előtte nem is volt kapcsolatom, elég későn érő típus vagyok. Nekem nagy szükségem volt arra, hogy biztos legyek mind a kettőnk érzéseiben, es ehhez pedig idő kellett. Meg 17-18 éves korom előtt akik adódtak volna fiuk sem voltak komolyak, sosem feküdtem vlna le veluk, igy sorban leráztam őket. És igazából büszke is vagyok arra, hogy vártam ezzel. Teszem azt ha lesz egyszer gyerekem akkor sokkal jobb lesz ezt elmondani mint azt, hogy 'ja 13 évesen a falnak döntöttek egy buliban'. De ez csak egyéni vélemény. :) Nem vagyok naiv, nem hiszem, hogy az első lesz az utolsó, és boldogan élünk míg meg nem, de azért törekszem most is es a jövőben is olyan kapcsolatokra amikben van potenciál.
2017. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az ember sok értelmetlen dolgot tesz hisz az élet egyetlen célja a túlélés innentől hogy neked mi értelmes és mi nem azt te döntöd el de hogy más is megértse az már teljesen más dolog.
2017. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

Ha úgy érzed készen állsz rá, védekezz és csináld. 14 évesen érik kb mindenki, és ilyenkor is kezdené el mindenki ha tehetné vagy tudná vagy akarja. Fölösleges képmutatás az egész. Az ember folyton tanul. Legalább előbb kezdi el. Nem a koron múlik, hanem az érettségen és az érzelmi intelligencián.


Egyébként még fiatalon -csinálnák mint a nyulak- a lefojtásból majd később egy full komplexusos gyerek lesz :D. Elkezdenek majd minden szaron gondolkozni, túlmagyarázni és belemagyarázni, miközben semmi az egész.

2017. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek ilyen bénaságok... hosszú lenne leírni az okokat és a sztereotípiákat és egyebeket...


valójában anyád tökéletes példája lehet annak is, hogy tapasztalatlanul első szerelmével összeházasodott, aztán kiderült neki, hogy valami nem kerek, vagy hogy valami hiányzik az életéből, stb...


amúgy annyiban legalább van értelme a dolognak, hogy ez némileg hozzásegítheti a csajokat, hogy ne totál álomvilágba ringatva magukat, önmagukat sem ismerve és felszínes tudással, naívan, felkészületlenül vágjanak neki az elsőnek, ami el tudja bszni sokak hozzáállását a továbbiakhoz

2017. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha gondolod, írj privátot és dumálhatunk is, elmondhatom a gondolataimat
2017. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
...akkor mi értelme élni, ha úgyis meghalunk...nincs értelme a párhuzamba állításnak...amikor tudatilag érettnek érzed magad, akkor tedd meg... a csak úgy elveszítem tök felesleges, gondold végig.
2017. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 János Gilján ***** válasza:

Hogy mi értelme egy társadalmilag generált elméleti korlát miatt várakozni és attól egyetlen nappal sem eltérni? Természetesen semmi...

Anno pontosan akkor szexeltem először, amikor ÉN úgy éreztem, hogy eljött az ideje és amikor ehhez sikerült egy partnert is találjak. Férfi vagyok, de úgy gondolom, hogy egy lányra sem kellene, hogy más szabályok vonatkozzanak.

2017. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos azert őrzik mert jó lesz az még valamire.
2017. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!