Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom kielégíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kielégíteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje együtt vagyunk már. Ez mindig is egy kényes téma volt köztünk. Mármint, mindig jelen volt az, hogy nehezen tud általam elmenni. Mindig mindent meg tudunk beszélni, de attól a probléma megmarad. Már mint az, hogy ha fel is izgul, kívánja is, akkor se tud elmenni.


Az én hibám, ezt tudom. Nekem nagyon fontos, hogy ő is élvezze, hogy ő is mindig elélvezzen. Talán ez miatt is van, hogy már ő is nagyon akarja és ez miatt nem tud elmenni. Egy időben működött minden, nem volt probléma de az elmúlt hetekben ismét jelen van a probléma. Sőt, talán most a legsúlyosabb.


Ő nem elégül ki és ez miatt én is csődnek érzem magam. Próbálkozom, vagy visszautasít vagy megint csődként élem meg. Ő egyre frusztráltabb én meg már félek belekezdeni, mert úgy se sikerül. És a viták csak fokozódnak.


Van ennek az ördögi körnek vége?



2017. márc. 20. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Magában, masztival el tud élvezni, nálad nyalással se sikerül?
2017. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, masztival el tud. Velem is eddig csak úgy tudott, hogy ha közben a csiklóját ő izgatta magának. De mostanság így se megy.


Hiába nyalom, úgy se sikerült még soha. Pedig nem lehetek ennyire tragédia 😢

2017. márc. 20. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Akkor a nyalásra koncentráljatok. A hüvelyi lvezetebsok ok miatt nem.jöhet össze.

Viszont a csiklós igen. Csak meg kell találnod a megfelelő erőt, irányt sebességet 😊

Kérd meg higy masztizzon neked.

Olyan potnóra amilyenre csak sueretne. Hátha van valami olyan vgya amiről nem tudsz😊

2017. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkell talald, hogy mit szeret igazan, izgasd fel rendesen a fantaziajat, lasd mire reagal a legjobban! En elpaskolnam a feneket kezdetnek, majd elkezdenem az ajkammal a nyakat nyalni, majd harapdosnam, tested kenyesztetnem a kezemmel jo ferfiasan, ha latnam hogy kezdi elvezni, akkor megfognam a hajatol es kisajatitanam magamnak a testet par percre, ha azt is elvezi, akkor nyugodtan lehet kicsit szoritani a nyakat, meg mocsok piszkosul beszelni vele! Ez nem minden lanynal jon be, soknal csak akkor ha szex kozben felvan izgulva! Ilyenkor jol megturbozod a farkaddal, folytogatod, harapgalod a vallat, ajkaiddal a fulet, adsz neki 1-2 gyenge pofot, ha ezt mind szereti, akkor addig turbozod amig elnem megy!


Sok sikert! Ne legy szegyenlos! Ha ez nem jon neki be, akkor beszeld meg vele milyen fanataziaja van, melyek a vagyai!? Kosd le a kezeit, szemet, es hasznald ki jol a testet! Csak megkell kerdezned, hogy o igazan mit akar, mondj par iylen temat, es akkor hatha o is elkezd beszelni nyiltan errol!

2017. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :D Inkább bocsánatot kérjek majd mint engedélyt, mi? :D :P
2017. márc. 20. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

4/5 válasza príma!

A nők szerintem 80%-ának ez a mentális G-pontja.

Kemény sz.ex, ahol a férfi érezteti az erejét, dominanciáját.

22N

2017. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rush aroma.probaljatok ki draga de nagyon sokaig eleg.segit elmenni, mindkettőtöknek hasznos mi nagyon szeretjük baratommal😉
2017. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egy jó ideje együtt vagyunk már."

Megkérdezhetem, hogy ez konkrétan mit jelent?

2017. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!