Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az idősebb nők nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az idősebb nők nem szeretik a fiatal pasikat, hogy lehet, hogy már több 30 feletti barátnőm, partnerem volt? :D

Figyelt kérdés

Nem,nem a lecsúszott,senkinek nem kellő ,lecsúszott fajtából,hanem nyílván jól kinézőek,akiknek sokan udvarolnak,korukbeliek,idősebbek is.Akkor itt miért tagadják olyan vehemensen,hogy ők soha fiatallal?

24/F



2017. febr. 28. 16:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%

En szeretem a fiatalabb sracokat (18 felett persze :) ).

Sokszor sokkal tanulekonyabbak es figyelmesebbek, mint a legtobb korombeli es idosebb ferfi. Nem rutinbol "reszelnek", szeretnek felfedezni elobb. Nekem csak pozitiv elmenyemvan veluk :)

30 L

2017. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Kit érdekelsz
2017. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Mert őket érdekelted...örülj neki.


De engem, pl. akkor sem tudnál tűzbe hozni a kisfiús arcoddal/testeddel, ha itt állnál előttem, szó szerint.

2017. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Az "idősebb nő" nekem nem a 30 felettit jelenti, de még egy MILF-et sem, hanem nagymamakorút. 50 de inkább 60 felett.
2017. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Tévedsz 3-aska,nem vagyok "kisfiús",max.fiatalos,de az pozitívum szerintem.Lehet te sem hoznál tűzbe engem...


#4: Nem vagy tisztában a fogalmakkal.Az "idősebb nő" azt jelenti,hogy valamihez viszonyítva,jelen esetben tőlem idősebb. Én 24 vagyok, tehát egy 25 éves nő is idősebb nálam egy évvel. A 60 évestől meg fiatalabb az 58 éves 2 évvel.

2017. febr. 28. 17:07
 6/29 anonim ***** válasza:
Szupermen te vagy az ?
2017. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts, kérdező. Ahogy a pasik között is van aki él-hal a fiatalabb husiért, úgy a nők körében sem ismeretlen a jelenség.
2017. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
31%

A negyvenes nők valamilyen okból azt hiszik, hogy a fiatalabb gyerekek jól teljesítenek az ágyban, vagy mert azt gondolják, hogy fiatalítják őket.

De csak azért, mert még nem találkoztak férfival, aki mellett nők lehetnek..

2017. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

Ha szerinted ez pozitívum, hogy fiatalos az arcod.. örülj magadnak...


(Megjegyzem annak meg felettébb örülök/örülnék, ha nem hoználak tűzbe... Nem hiányzik, megint, egy újabb nyálcsorgató kisfiú.)


Egy tapasztalt férfi sokkal többet ér egy 30 feletti nőnek, mint egy ügyetlen/férfiatlan mai huszonéves...


Sőt, a mai huszonéves "férfiak" többségében, semmi férfias nincs. A villanykörte cseréjét, nem merném rájuk bízni és a nagy részük úgy néz ki, mint egy rossz b..i.


Természetesen tisztelet a kedves és sajnos, igen kevés kivételeknek.

2017. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én még fiatal vagyok(24), de 30-40 évesen is simán szexelnék egy 24 évessel, ha tetszik és én is neki.

ÉS persze ha szingli lennék.

Csak az életkor miatt nem utasítanám el a jó testű, fiatal, vonzó, energikus srácot. Ez baromság.

De maximum egyéjszakás kaland lenne ebből.

2017. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!