Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a fiatal pasik akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatal pasik akik idősebb nőkkel vannak mit szeretnek rajtuk/bennük?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,mert meglepően jól kinéző pasikat is látok velük,és azt a pasit is ilyen nővel láttam aki tetszett.Nem értem,hogy egyes fiatal és jóképű férfiak miért jönnek össze 10-15 évvel idősebb nőkkel?Csak azért lenne mert könnyebben megszerezhetők szexre?Vagy mit esztek rajtuk?


Tehát 28 év alatti férfiak válaszát várom,akik 30-35 feletti nőkkel vannak,hogy mégis miért?

20/L



2017. márc. 20. 19:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amúgy az is tetszett, hogy 40 éves volt, de én voltam az életében a negyedik férfi. Miközben tényleg csinos, édes, szép pofijú, karcsú, vonzó nő volt. Amíg házas volt 13 évig, akkor sem csalta meg a férjét. Kíváncsi vagyok hány mai 18-25 éves lány tudná megszámolni csak egy kézen (de akár kettőn) majd 40 éves korában, hogy hány férfival volt.


Én őszintén elmondtam neki, hogy én addigra már 11 lánnyal voltam és az őt nem zavarta. (Mint ahogy a lányokat sem általában, kortól függetlenül)

2017. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10,Nem értem mi volt a célod ezzel a hosszú leírással,de a végéről beszéltem. :D Dugjátok őket de feleségül már nem vennétek őket:D És ez így van rendjén. Csak legalább bevallanátok így nyíltan,nem köntörfalaznátok,hogy szerelem meg érettség meg anyámkínja.Akkor lényegében prostinak használtad nem?
2017. márc. 21. 14:20
 13/17 anonim ***** válasza:

12: Elolvastad a 10-es válaszom? Szerelmes voltam belé.


A második felében csak erről írtam lényegében és az ilyen fajta kapcsolatok természetéről. Miért nem olvastad el és értelmezted? Most ugyanazt tényleg másoljam be megint? Szerelmes voltam belé. De mivel hosszú távon családot, saját gyerekeket és együtt megöregedést szeretnék, ezért MINDKETTEN tisztában voltunk vele, hogy ez nem fog örökké tartani. Csak élveztük a "pillanatot" (ami pillanat igazából több mint egy év volt).


Komolyan olvasd már el a 10-es válaszom újra. A 3 bekezdésből a két utolsót. Minden le van benne írva.

2017. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerelmes voltál belé,na és? Most vele vagy?Nem.Elveszed?Nem.Na ugye.Amúgy megsúgom,hogyha TÉNYLEG szerelmes lettél volna belé,nem dobtad volna,de mindegy,legyél szerelmes,a lényeg ugyanaz.Őket használjátok erra-arra,minket feleségül vesztek. Ennyire voltam kíváncsi,az nem zavar ha kiélik magukat rajtuk a fiatal srácok.
2017. márc. 21. 15:06
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem dobtam őt. Befejeztem az egyetemet, lediplomáztam és elköltöztem abból a városból, ahol megismerkedtünk (és ahol ő lakott és ami az egyetemvárosom volt).


De nem érted, hogy a szerelem nem egyenlő azzal, hogy örökké a másikkal leszel? Nem csak az irodalomban, de úgy általában mennyire vagy jártas a Disney-meséken és romantikus-komédiákon kívül a szerelemről szóló művekkel? A valóságban is rengetegszer van, hogy szerelmesek vagytok most éppen, de tudod hogy nem lesztek együtt később. Tudod hogy nem ő lesz a férjed/feleséged. Nem ő lesz a gyerekeid apja/anyja. 5/10/20 év múlva/valamelyikőtök halálakor nem lesztek majd együtt. Most mégis együtt vagytok, mert jó érzés a pillanat mindkettőtöknek. Komolyan (le lehet pontozni), de szerintem nem valami elvont dologról beszélek, hanem olyanról amit mindenki képes felfogni aki ezt olvassa.


A kiélés részről pedig annyit, hogy pont hogy az idősebb nők is élvezik hogy kiélik magukat fiatalabb férfiakkal (legalábbis azok, akik ebbe belevágnak). Ezt megint még egy dolog miatt nem értheted: A mai 35-50 éves nők nem élték ki magukat fiatalon. Az én akkori szerelmem is 21 évesen házasodott, 23 és 32 évesen szült és a férje volt neki az első férfi az életében és 36-37 éves koráig egy férfival volt. El bírod ezt képzelni? 20 évesen hány sráccal voltál már?

Szóval a válása után, 36-37 évesen, két gyerekkel pont hogy szerette volna ő is szexuálisan és érzelmileg kiélni magát. Mögötte volt már egy kb 15 éves házasság, két gyerek, anyagilag rendben voltak a dolgok. A biztonság pipa. Ilyenkor pont hogy ő is a szép szerelemre, szenvedélyre, kalandra vágyott. Előttem volt két férfival, akiket szintén társkeresőről ismert meg, aztán találkoztunk és belsőre is jól megértettük egymást

2017. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon bölcs vagy, 60%-os. Erre már én is rájöttem, de a női ismerőseim (érthető okokból) lehülyéznek. A férfi ismerőseimnek meg túl bonyolult, hogy agyilag megértsék.
2017. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tévedsz! Én 27 vagyok és mindig csak 40 felettiekre pályáztam és egy olyan 40-es aki ad magára 1000000x jobban nézki és jobb vele (bármiről is legyen szó) mint egy kislánnyal aki… most ilyen nőm van. Balettozott még mindig valamit táncol vagy mit csinál… össz-vissz 42 kg átlag magas és minden porcikáJába szerelmes vagyok és egy 20 éves éretlen stb. Lányra Biztosan nem cserélnék le egy igazi nőt aki minden vágyamat 20x jobban kielégítí. Ez csak az én véleményem ,mert van aki meg a tanulós szűzlányt kedveli. Egyébként 16-17 évesen esélyem sem volt ilyen nőre. csak 16-7 évesre és a kislányok sem voltak szűkebbek…
2017. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!