Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valóban csak szexkapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban csak szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Fél éve megismertem egy pasit, akivel párként nem tudnánk elképzelni a kapcsolatot, de belementem, hogy csak szex legyen köztünk, mert az viszont nagyon jó vele. Viszont valahogy úgy alakult, hogy nem csak a szex köt össze minket, hanem a napunk 80%-ában beszélünk, telefonon, személyesen, mozi, bevásárlás, együtt főzés stb. Tudunk folyamatosan a másikról, mindent megbeszélünk, de Ő állítja h ez neki csak a szexről szól én viszont úgy érzem, hogy azt a határt már rég átléptük. Én úgy érzem, hogy beleszerettem, Ő továbbra is tartja magát ahhoz, hogy mást nem akar tőlem. Próbáltam vele többször is megszakítani mindent de nem enged el, arra hivatkozva, hogy mennyire jó velem. Aki volt már ilyen kapcsolatban hol van a határ, mi fér bele egy szexkapcsolatba? Magának sem vallja be h érez valamit, vagy tényleg ez így kényelmes neki? Soha nem volt ilyen kapcsolatom és ezt sem így terveztem.
2017. márc. 20. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Te hány éves vagy? 10? Konkértan olyan dolgokat csináltok mint egy kapcsolatban, nem? oké, lehet nem vagytok monogámok,de én ilyet nőként kapcsolatban se csinálok hogy mindent tudunk egymásról. Majd hívom és kész.


"Próbáltam vele többször is megszakítani mindent de nem enged el" A rendőr vitt el vagy mi? Ezt nem értem. ha én meg akarom szakítani vkivel a kapcsolatot.. volt ilyen... akkor a számár törültem, Sim kártyám ketté törve, új szám, ha lépne akkor rendőrség.


Ez több mint szex, nekem ez nem férne bele egyáltalán. Mi az hogy te elmennél, de nem engedi? Te is akarod. Meg hogy folyamatosan beszéltek? Ez kész. Én kilennék. Szex kapcsolatban azzal szexelek mellette akivel akarok és nem szólhat bele.


24N

2017. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez így kényelmes neki és igazából neked is.

Akkor is, ha érez valamit, akkor is ha nem.

Olyan mintha egy kapcsolatból leválasztanátok a jó, meg a rossz dolgokat, mint egy tojást, és csak a jókat élnétek meg.

Mivel nem jártok, nincs elvárásotok a másik felé, és emiatt konfliktusok sincsenek.

2017. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Es miert akartál vele megszakítani mindent? Mi hianyzik neked ebből a kapcsolatból?
2017. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Eleinte simán működött így, de aztán minél több időt töltöttünk együtt rájöttem, hogy nekem Ő fontosabb, mint kellene, szóval nekem ez már régen nem csak szex. Azt gondoltam ha befejezzük megszabadulok ettől az érzéstől és majd Ő is megismerkedik mással stb. De pár napnál tovább nem bírtuk ki egymás nélkül. De ez meg így nagyon rossz, hogy neki csak szex nekem meg több és valahogy úgy érzem magam, mint aki csapdába esett.
2017. márc. 21. 00:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehát a tények azt mutatják, hogy neki sem csak szex. Mondod, h az időtök 80%at egyutt töltitek. Az a bajod, hogy nincs kimondva hogy ti egyutt jartok? Vagy mi az amit konkretan hiányolsz?
2017. márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen lehet tényleg az a bajom, hogy nem mondjuk ki. De tőle ezt biztos nem fogom hallani, mert mindennap elmondja, hogy neki fontos a szabadság és nem akarja lekötni magát.
2017. márc. 21. 00:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakra jellemző, hogy ha nem muszaj, nem köteleződnek el. Hülye lenne, ha igy is megkapja tőled, amire vágyik, es neked viszont nincsenek feltételeid, mi több, gyenge vagy elhagyni őt. A "szexkapcsolat" a ti esetetekben inkabb egy egyoldalúan nyitott kapcsolat, mivel olvasva teged, kétlem h lenne bátorságod massal is szexelni vagy akar csak randizni.
2017. márc. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jól látod valóban csak Ő létezik egy ideje, viszont az nem biztos, hogy neki csak én, szóval ezek szerint vagy összeszedem magam és hagyom, vagy elviselem, azt ami most van.
2017. márc. 21. 00:28
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Ket lehetőséged van:


1. erőt veszel magadon es eléallsz, h neked ebből elég, vagy felvállalja h a barátnője vagy, vagy elhagyod. Ekkor eldől, hogy mit ersz neki. Ha nincs meg a tenyleges erőd, hogy elhagyd ha nemet mond, akkor ezt ne csináld mert még gyengébb lesz a helyzeted utána mint most


2. Elfogadod, hogy neked fontosabb ő, mint te neki. Es hagyod hogy egy asszimetrikus kapcsolatban maradsz mint egy fel nem vállalt barátnő, es próbálod élvezni

2017. márc. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az első variációnak többször is nekifutottunk, de ilyenkor mondja, hogy neki fontos a szabadság és nem akarja magát lekötni, és nekem így miért nem jó hiszen megvan minden amit szeretnénk. De nekem ez mégis egy bizonytalan valami, ami van is meg nincs is. Sőt mostanában a gyerek témát is egyre gyakrabban hozza szóba, de nem is értem hogy gondolja. Ha ennyire nem akarja magát lekötni akkor minek kellene így egy gyerek neki.
2017. márc. 21. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!