Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A "fadarab" jelenség létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "fadarab" jelenség létezik férfiaknál is?

Figyelt kérdés

Mármint mikor nem csinál semmit, nem ad ki hangot szex közben, csak fekszik, mint egy fadarab.

Azt hallottam leginkább nőknél fordul elő, ami számomra is sokkal elképzelhetőbb, mint egy férfinél.


2017. márc. 21. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A pasiknál sokkal durvábbak vannak, kezdve a 2 percesektől az érzéletlen durvákon át a fantáziátlan lusta tohonyákig.
2017. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

szerintem akkor fadarab a nő is és a pasi is ha a partnere jelentéktelen számára vagy nem tud kihozni belőle semmit :) nem gondolom magam egy nagyon tapasztalt lánynak de mégsem találkoztam eddig ilyen pasival mert szerintem mindegyiknek megmozgattam a fantáziáját illetve olyat csinálok amit ők szeretnek vagy akarnak :)

20L

2017. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramone ***** válasza:
100%
Pasikènt mondom hogy lusta jószágok vagyunk ez tény hajlamosak vagyunk kenyelmesre venni a figurát. Viszont úgy gondolom hogy azért is jó ha két ember szeretkezik mert együt vannak, és egymásra hangolòdnak. Mindkét fèlnek meg kell ismernie hogy mitől jön lázba a másik és akkor lesz jó a szex. De ha ez egyik oldalról nincs meg akkor a másik oldal se fog erölködni sokáig
2017. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az amikor a pasi csak egyetlen pózban, monoton "reszelgeti" a nőt amég el nem élvez. Semmi póz vagy ritmusváltás, se csók, csak tuszkolja.
2017. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan szintű passzivitás nyilván nem lehet a férfi részéről, mint fordítva, de van persze. Lagymatag, lassú maszatolás mondjuk.
2017. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt "szerencsém" ilyenhez. Hanyatt feküdt álló farokkal és közölte, hogy akkor úgy csináljam, hogy nekem is jó legyen. Anyád...
2017. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyenhez "szerencsém"

Levetkőztünk,de kb semmit nem csinált, én elkezdtem sz*pni,ő még akkor sem csinált semmit,aztán egyszer megszólalt,hogy: most már kezdhetsz lovagolni.

Abban a percben abba is hagytam és be is fejeztem vele mindenféle kapcsolatot. Pedig nem egyéjszakásnak indult. De így még végülis az sem lett belőle. 😂

2017. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!