Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pasit is zavar ha sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasit is zavar ha sokáig tart a nőnek elélvezni? /kézzel, orál/Az én párom mindig panaszkodik. :' (

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarja őket, tesznek rá hogy van-e orgazmusod.
2017. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
igen,zavar.
2017. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Van olyan nő, aki egyáltalán nem tud. Nah.. neki igazán rossz....
2017. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha zavarja oket, csak a sajat benasaguknak koszonhetik, szoval ne neked panaszkodjon a csavod, hanem tanulja meg, hogyan kell novel banni.
2017. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
Engem zavar, én szeretem ha miattam jó a barátnőmnek.
2017. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
exemnek 4-6 orgazmusa volt szàj es ujjaimtol :) ez jo dolog. 33f
2017. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadon segítesz hamarabb sikerül? Milyen viszonyban vagy a pasiddal? Tudsz vele intim dolgokról nyíltan, szabadon beszélni? Ha igen, mondd-mutasd meg, hogyan csinálja, kezdve az előjátéktól, és akkor nem lesz több, mint 10-15 perc. (Az már csak nem sok, ugye?)

De gyanítom, hogy nincs így, mert akkor már magadtól is ezt tetted volna... Akkor ezt a megbeszélős dolgot vezesd be köztetek, és megoldódik. Munka, de lesz látszatja. :)

2017. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
4-6 orgazmusa volt? Összesen vagy alkalmankénk kedves 33 F?
2017. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem zavar alapban, és sosem panaszkodom.


Volt párom, akinek nagyon nehezen jött össze az elején, de én nem panaszkodtam, ő viszont próbált tenni érte. Az orgazmus készség tanulható, segített, hogy hogyan tudom én jobban izgatni, és hát... egyedül is játszott magával, hogy fejlessze magát. Sosem lett "gyorstüzelő" nő, de a végén már eléggé közelített az átlagoshoz.


Szóval ha a férfi rinyál akkor egy hülye bunkó, de az sem jó, ha te csak fekszel és várod, hogy jöjjön az "áldás".

2017. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Estádio de Felchút ***** válasza:
31%
Engem nem. Profin dugok ;)
2017. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!