Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha egy lány még szűz, legyen az akárhány éves?

Figyelt kérdés

Engem abszolút nem zavar, sőt megtiszteltetésnek érzem azt, hogyha egy lánynak én lehetek az első. :) Viszont sok olyan ismerősöm/haverom van, akik úgymond ”undorodnak” a szűz lányoktól. Titeket is zavar, vagy úgy vagytok vele, ahogy én?

20/F



2017. márc. 21. 22:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért éveket várni egy szűz lányra, még nöi szemmel is sok.. azért azt már kizártnak tartom.. :)
2017. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11, Milyen az már, hogy csak azért szakít az ember a lánnyal, mert a lány még nem áll rá készen? A szexet nem szabad erőltetni, mindennek eljön a maga ideje!
2017. márc. 21. 23:35
 13/24 anonim ***** válasza:
Olyan lányként mondom, akit 13 évesen már csúfoltak érte, aki 17 évesen vesztette el, egy 2 és fél éves (mellesleg működésképtelen) kapcsolatban kb. fél év után. (Addig még csak kezét se fogtam senkinek, annyira erkölcsös leány voltam. A fiú is szűz volt, ettől még nem lett happy end.) Aki nem elég érett, az minek kezd egyáltalán kapcsolatba? Az aszexséget és egyéb dolgokat kizárva, a test és az elme is kíváncsi, felajzott lesz, pláne ha szerelmes. Nincs mivel várni egy idő után, ha kiismerted a másik félt (ha annyira szereted, tiszteled, bízol benne, akkor nyilván megtörtént már). Miért teszi a várakozás értékesebbé a dolgot? Szerintem csak rengeteg örömteli perc lehetősége megy a kukába ezzel az álszentkedéssel. Annyira tabu téma, annyira megbélyegzett az ember a szex miatt, pedig természetes dolog. Ha félsz a fájdalomtól, ha nem bízol a másikban, ha szégyelled magad, ha másoknak akarsz megfelelni, vagy ha szimplán csak nem érdekel a szex, abban nincs semmi magasztalandó dolog.
2017. márc. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy idomítani.? Nem állatok vagyunk baazdmeg
2017. márc. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#13, Jó, igen, igazad van, az évek egy kicsit sok, de akkor sem kell 1-2 hónap járás után ágyba bújni a másikkal!
2017. márc. 22. 06:00
 16/24 A kérdező kommentje:
Mármint most nem rólad van szó, hanem az emberiség háromnegyedéről...
2017. márc. 22. 06:02
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem, inkább izgat.
2017. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15%
#14: De igen, baazdmeg. A legtöbb nő csupán primitív ösztönlény, ezért idomítani, terelgetni kell őket, különben elszemtelenednek, elvadulnak. Van persze pár kivétel, amelyik kiemelkedett az állati sorból és vannak önálló gondolatai, de sajnos kevés. Hála égnek nekem is sikerült kifogni egyet a ritka kivételek közül, de előtte sok (túl sok) primitív nősténnyel sodort össze az élet.
2017. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
27%
Az, hogy primitív lányokkal jössz össze, mert azokat nyilván könnyebb ágynak dönteni, az nem jelenti azt, hogy minden NŐ olyan. Gusztustalan ez a hímsoviniszta látásmódod, de nem én fogom nyilván megváltoztatni a véleményed róla. Mondjuk csodálom azt aki kibírja ezt, vagy lehet erről a barátőd/feleséged nem is tud? :)
2017. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%

#19: Nyilván nem tudhatod, hogy miken mentem keresztül (jhaj, én szegény szerencsétlen) és fogalmad nincs róla, hogy ki vagyok, mi vagyok, ebből a pár arrogáns, provokatív sorból pedig nem is várom, hogy következtess bármire is. A nők, akikkel összejöttem, nem attól voltak primitívek, mert könnyen meg lehetett őket fektetni. Sokáig megbíztam a nőkben és tiszteltem, becsültem őket. De a legtöbbről idővel mindig kiderült, hogy gerinctelen, számító, szívtelen, érzelmileg, erkölcsileg és lelkileg visszamaradott emberi hulladék. A "gusztustalan hímsoviniszta látásmódomat" a nőtársaid alakították.


Egyébként leírtam, hogy nyilván nem MINDEN nő ilyen, van pár tiszteletre méltó kivétel. Mint amilyen a párom is. Aki természetesen ismeri a múltamat és engem is.

2017. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!