Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van így ezzel? Soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel? Soha nem azok a lányok fognak meg, akiket számomra tökéletes nőként írnék le, teljesen az ellentétére indulok be. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mindig is azt állítottam hogy a sötét tómusú srácok jönnek be, aztán eddig szinte csak szőkékkel sodort össze az élet. Sokat számít a kisugárzás, nem elég jól kinézni. Szerintem:)
2017. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, de nem csak kinézetre gondolok, belső tulajdonságokra is. Mindig is egy illedelmes, ugyanakkor viccesen csipkelődős, szerény lányt képzelek el magam mellett. De valahogy még sem tudom őket észre venni, csak azokat akik fenn hordják az orrukat, beképzeltek, önteltek.
2017. márc. 23. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!