Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok! Szakítottat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Szakítottatok már amiatt, h. a párotok/ partneretek 'alulteljesített' az ágyban?

Figyelt kérdés

Relative friss kapcsolatban vagyok közel 40 évesen (2 évvel válás után, gyerekekkel) egy korban (meg - szerintem - egyébként is) hozzám illő, rendes 'sráccal'.

Az alatt a pár hónap alatt, mióta együtt vagyunk az orgazmus még nem jött össze, ill. az előjáték sem az erőssége...

Lehet, h. szexuálisan analfabéta v. 'ezt szokta meg', mert eddigi kapcsolataiban erre nem volt igény (bár ezt kétlem, h. így lenne) v. csak ennyire önző?

Mit lehet tenni ilyenkor?


2017. márc. 24. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha próbálkozások ellenére sem javult akkor volt már példa rá. 23 L
2017. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Még annyit hogy próbálj neki segíteni mondd el neki hogy neked hogyan lenne jó mit szeretnél. Ha ezt nem beszéled meg vele akkor ne várd a csodát
2017. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Volt ilyen.

Egyszer egyértelműen közöltem, min változtasson, mert nekem így nem jó. Semmi eredménye nem volt. Ki is dobtam, és el is mondtam, hogy miért. Persze vérig volt sértve, de nem érdekelt.

Szerelemről még nem volt szó, szóval szívfájdalom nélkül szakítottam vele.


A szex fontos része egy kapcsolatnak. Elvégre csak a párommal szexelek, ha vele nem jó, akkor mondjak le az élvezetről?! Még mit nem!


Az is elég gáz, hogy ebben a korban kérni kell, hogy legyen előjáték, vagy hogy nem zavarja, hogy a nőnek nincs orgazmusa. Változni ennyi idősen már nem fog.

2017. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
A negyvenes Férfiak nagy többsége tapasztalt és odaadó szerető. Tapasztalatom szerint számukra már a nő orgazmusa az elsődleges. Ha a párod az ő orgazmusát követően nem foglalkozik veled, akkor önző. Ezen változtatnia kellene, mert akkor nálam felejtős lenne. Előjátékban ez a korosztály profi. Beszéljétek róla. Ha így sem menne, mást keresnék.
2017. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Volt már rá példa, bár nem csak ez az egy dolog vezetett a kapcsolat végéhez.


Mit lehet ilyenkor tenni? Kinyitni a szádat és elmondani neki a problémádat. Elmondani, megmutatni, hogy szereted/ szeretnéd. Elvégre nem gondolatolvasó Danny Blueval jársz gondolom. Ha nem változik, akkor hanyagolni kellene ezt a kapcsolatot.

2017. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!