Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szakítottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakítottatok már azért mert a párotok rosszul teljesített szexuálisan pedig szerelmes voltál?

Figyelt kérdés
Ha igen meg mondtátok neki, hogy kifejezetten azért mert vagy kicsi vagy hamar elmegy vagy hasonlók vagy inkább valami kifogással ? Ha nem a fenti közül valamelyik akkor mi volt a baja ? Mennyi ideig reménykedtél benne, hogy hátha jobb lesz ?

2015. máj. 28. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyéb kissebb problémák közt volt az,hogy 4 év alatt egyszer sem értem el vele az orgazmust. Sehogyan sem. Szakítottam vele és a jelenlegi párommal 2 hónap alatt sikerült és azóta is minden rendben megy. Az exemnek rossz volt a teknikája,nem mondtam a szemébe,hogy ez egy fő ok,de tudhatta.
2015. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és nem tudtad rá vezetni 4 év alatt a megfelelő technikára ? :D
2015. máj. 28. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Csak emiatt nem, de hozzájárult. Egyébként ahogy egyre tapasztaltabb vagyok, egyre türelmetlenebb is, szóval ha valakivel a második alkalommal se jön össze, azzal hagyom is a dolgot. Szerintem ugyanis egyedül a hozzáállással van baj. Ha túl kicsi vagy túl hamar elmegy, az még nem gond, de akkor tessék kézzel, szájjal, akárhogy befejezni. Aki erre nem hajlandó, hanem otthagy egy nőt kielégületlenül, az meg sem érdemli.
2015. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én még nem.
2015. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fájdalmat okozott és hiába kértem, hogy legyen óvatosabb nem változott. Mint embert szerettem, de így nem ment
2015. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, és emiatt sosem szakítanék.

19/L

2015. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem tud d...ni, azt meg lehet tanítani!

A baj inkább az hogy a lányok nem masztiznak, és nincs orgazmuskészségük! A szexhez csak 1 ujj, és 1 nyelv kell!

Nem olyan nehéz összekoordinálni!

2015. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is felmerült a kérdés. Mi 4 éve vagyunk együtt, a szex pedig kezd elfogadhatatlan lenni. Az a gond, hogy akkor csináljuk csak amikor ő akarja, ha megkívánom akkor mindig van rá kifogása miért ne csináljuk, minden olyan pózban amiben csak ő érzi magát kényelmesen. Ha kielégül akkor eszébe se jut az én igényeimmel foglalkozni. Egy tanács. Ha szexuálisan nem illetek össze, ne erőltesd még ha szerelmes is vagy. Az vagyok én is, de csak fusztráció, hangos veszekedések, sírás, érzelemi terror ami ebből kifejlődik.
2015. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!