Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járt már valaki ilyenen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki ilyenen?

Figyelt kérdés

Erotikus masszázsra gondoltam. Én nő vagyok. Csak érdekel milyen lehet.

Ha valaki volt mesélne róla?


2017. márc. 25. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

nem erotikus masszázs volt, de nekem bejött :D

17/f

2017. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es látom felfogtad a kérdést!!
2017. márc. 25. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én voltam egy fiatal lánynál, aki nem csak férfiakat vállalt (igen, prosti volt). Egy órára fizettem be hozzá, ami 10.000 Ft-ba került. Felvett egy ilyen orvosi latex kesztyűt, hogy ne kapjak el tőle semmilyen betegséget sem - bár kétlem, hogy lett volna egyáltalán neki. Először leöltöztem teljesen meztelenre, majd zuhannyal megmosott. Utána felfeküdtem kényelmesen az ágyra. Olajjal bekente a testemet, majd finoman masszírozni kezdett. Nem tudom, milyen olajat használt, de a testemet rögtön elöntötte egy forróságérzet. Végigmasszírozta a karomat, nyakamat, mellkasomat, lábamat, fenekemet stb., szóval nem egyből a lényegre tért. Akkor kezdte el a mellemet és a csiklómat izgatni, amikor már teljesen el voltam lazulva. Nem nyalt ki, csak az ujjait használta, és nem úgy ujjazott, hogy ki-be mozgatta az ujjait, hanem a hüvelyemet masszírozta belülről. Lassan csinálta, így viszonylag sokára lett orgazmusom tőle. Végül pedig egy vékony lepedővel betakart. Utána lezuhanyoztam, felöltöztem, fizettem és jöttem.
2017. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen masszázst én is szívesen adnék :-)
2017. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 senki nem kiváncsi rá!! A kérdésre válaszolj!!
2017. márc. 25. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Én voltam, bár nem fizettem érte. Egy előző partnerem csinált ilyet hobbiból, és egyszer nekem is felajánlotta. És körülbelül úgy zajlott ahogy előttem már leírták, mellé egy lágy zene, és csak kényeztette a testem. Sokára érte el a puncimhoz, előtte végig masszírozta az egész testem, és addigra teljesen ellazultam de fel is izgultam, nedves voltam. Mindent lassan és finoman csinált, de a végén olyan orgazmusom lett tőle mint azelőtt soha. Elképesztően jó érzés :)
2017. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!