Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha reménytelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha reménytelenül szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos egy nős férfiba,nem tudok ellene mit tenni. Nem tudom elfelejteni. Kedveljük egymást nagyon. Attól félek egyszer rámászok.

Mit tegyek?


2017. márc. 26. 18:54
 1/9 Ramone ***** válasza:
0%
Verd szájba magad... Annak a pasinak van valakije... Nem te úgyhogy felejtsd el
2017. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz,szépen a hasznos tanácsod 1-es. Jobb lett volna ,ha csendbe maradsz.
2017. márc. 26. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra mennyire szereted. Gondold magad a feleség helyébe, ugyanennyire szereted még mindig, csak feleségeként. Egyszer csak bemész a szobába, és ott van a szeretett férjed, amint egy idegen csaj éppen rámászik. Kellemes lenne?
2017. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, a saját érdekedben felejtsd el. Fel fog őrölni az egész. Nem fog szakítani, elválni pláne nem, és te csak tönkre teszed magad, mert amíg szerelmes vagy belé, addig olyan lehetőségeket szalasztasz el, amiket később lehet megbánsz. Tapasztalatból mondom, engedd el. F
2017. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem gondolni rá,kerüld el,amennyire csak tudod. Tereld el a figyelmedet,keress valami hobbit,ha még nincs. Könnyebb úgy "elfelejteni" valakit,ha nem látod nap mint nap.
2017. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom elfelejteni. Évek óta szeretem. Nem érdekel más,úgysem jön össze senki sem...
2017. márc. 26. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam így 15 éve. Szerencsére ez a lány eltűnt a városból. Több év kellett hogy elfelejtsem annyira hogy már nem zavart minden nap
2017. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyi férfi van a világon. Keress már másikat..
2017. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. 3 évig tartott ez a reménytelen szerelem,úgy hogy minden nap láttam. Aztán elköltöztem,esélyem sem volt vele összefutni,igaz nehéz volt nem rá gndolni,azthittem,hogy soha nem leszek túl rajta,minden pasiban őt kerestem,de egyszercsak megtaláltam azt aki elfeledtette velem,és teljesen az ellentéte. Már másfél éve szerelmes vagyok a páromba és a reménytelen pasi eszembe sem jut már. Szóval sikerülni fog,fiatal vagy még.
2017. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!