Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer már túlléptem, de megint beleestem a reménytelen szerelembe amelyet egy fokoz h a lány mást szeret,sőt együtt vannak. Hónapok óta próbálok közeledni hozzá, mindig csak alegjobb barát voltam. Iszonyúan szerelmes voltam belé,de már kezd elmulni bár néha néhafellángol. Ma az instajan olyan profilkepet állított be,ahol "szerelmeskedik" egy nála jóval idősebb rossz arcú bagos majommal.. kész,osszetortem.. már nem akarok senkit..megutaltam..egyedül akarok meghalni.. csak ő volt tökéletes a szememben. Mit csinaljak h elfelejtsem? A csajozas kilove mert nem kell nekem soha többé senki. Az jó indítás: letiltottam és letoroltem mindenhonnan(fb,insta,viber) sőt magamat is toroltem mert csak miatta voltam fenn.. aki profi ebben:D az legyen szíves segítsen mert már kezdek rosszul lenni miatta ..:( előre is köszi a válaszokak 14\F:(
2017. jan. 3. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ember... 14 éves vagy és ezt úgy olvasd hogy 14 éves lány írja neked aki ugyanúgy szerelmes de figyelj...

most az h ez nem jött össze így alakult így kellett lennie

hidd el eljön majd a te időd is de ha itt összetörsz 14 évesen az ne jó...

adj magadnak időt és foglalkozz magaddal senki mással se

ne érdekeljen h kivel van vagy mit tudom én... magaddal foglalkozzál és ne legyél már ilyen bánat :) egy férfi erős és túléli ha én túlélem te is :)

és szépen lépjél vissza mindenhova és legyél erős

attól még h nem kellesz egy lánynak az nem azt jelenti h nem kellesz senkinek se..

legyél nyitott majd jön valaki amikor jönnie kell

tudom h nehéz hidd el de az nem megoldás h a közösségi dolgokból kivonod magad

legyél a barátaiddal és élvezd amíg gyerek vagy mert azok vagyunk :) lesz még elég időnk a szerelmi bánatokra

és ne feledd mindjárt itt a felvételi.... hogy cseszné meg aki kitalálta...

kitartás :)

2017. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még párszor meg fogod így sütni a szádat, előre szólok.

Én 2 módszert ismerek, hogy elmúljanak iránta az érzéseid.

1: Nem látod többé, nem keresed, nem érdeklődsz utána.

2: Valaki másba leszel szerelmes.


Ui: Az elsőnek mondom, hogy a felvételi egyltalán nem para, lazán meg lehet csinálni.

2017. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es első vagyok

világosíts már fel :D

mindenki paráztat már torkig vagyok velük....

2017. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na, hogy sikerült a felvételi?
2020. márc. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!