Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése huszonéve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése huszonéves lányként egyéjszakás kalandban. Nagy butaság vagy várjak még az "igazira"?

Figyelt kérdés

Régebben elég zárkózott voltam, részben annak is tudom be a dolgot. Most kezdek megnyílni, így egyre több emberrel vagyok jóban, ám ők nagyrészt lányok. Volt meg van is mélyebb barátságom fiúkkal, de az más lapra tartozik.


Mit tegyek, várjak még? Hiába próbálok ismerkedni, elmenni erre-arra, néhány beszélgetés után bukik mindenkivel a dolog... Kapcsolatnak, randinak még a közelében sem voltam.



2017. márc. 27. 14:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(23 vagyok egyébként, ha 20 lennék még talán elmenne, de így...)
2017. márc. 27. 14:25
 2/15 mantis religiosa ***** válasza:
83%

1. A szüzesség nem betegség, amiből ki kell gyógyúlni minél előbb.


2. Mivel nem túl régóta keresgélsz, ne légy türelmetlen.


3. Alkalmit találhatsz bármikor, próbálkozz még egy ideig. Az élmény kárpótólni fog!

2017. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Sokkal pozitívabb, maradandóbb elmény lesz ha szerelemből csinálod, ahhoz képest hogy azon görcsölj, hogy csak egy fogalomtól akarsz megszabadulni (szüzesség)...


Javaslom egy olyan férfi társaságát, aki ismeri a női testet, és van annyi szexuális kultúrája, hogy tudja, miként kell bánni egy szűz, női testel.


36/f. (eddig 4 szűz barátnőm volt).

2017. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne! Ha erre vágysz,ki szeretnéd próbálni,akkor hajrá! Ne foglalkozz másokkal,csak amire te vágysz. Sok sikert!
2017. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ramone ***** válasza:
0%
Inkább várj rám :D most úgy is az a következő leckém hogy "az emberekkel való verbális és nonverbális kommunikáció" :D szoval tanítjuk egymást és én leszek a Maugli :'D
2017. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyobb városban laksz kezdj el táncolni, ez a legjobb célirányos, kulturált ismerkedési forma. A tánciskolák táncórák mellett szerveznek hétvégi bulikat, wellnes hétvégéket, nyaralásokat, a táncos közösségnek facebook csoportjai vannak, ahol értesülsz az éppen aktuális eseményekről.
2017. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nagy butaság , egy érzelemmentes durrbele egy éjszakás szexben elveszíteni a szüzességed. Hidd el, tök mindegy hány éves vagy...lesz olyan férfi aki kifejezetten értékelni is fogja!
2017. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Egyéjszakás helyett inkább válassz ki valakit és beszéld meg vele a dolgot. Egy részeg srácnak a bulibol mosdatlanul hiába mondod, hogy szűz vagy akkor is csak durr bele lesz.


DE, ha tényleg nem birod már és mindenképp elszeretnéd veszíteni egy jó fiú barát, esetleg egy idegen aki tetszik és szimpi megbeszélés, hogy szűz vagy elszeretnéd veszíteni megtudjátok szépen oldani és még úgy is lehet kellemes élmény :D 25/F

2017. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
várj!!!!
2017. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
3asnak dobj egy privit ha már itt reklámozza a tapasztalt szűztelenítőt:)
2017. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!