Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha óvszert használtok és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszert használtok és a pasi elélvez, de még folytatnátok, akkor másik óvszerrel teszitek?

Figyelt kérdés

Bocs, ha láma a kérdés, még nem voltam pasival...

Gondolom csak nem ugyanabban megy a következő. De ha meg másikat húz, akkor elmegy megmosni? Mert hát cserénél csak olyan lehet a keze kicsit



2017. márc. 27. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
csere, ha kiszakad, utána nézhetsz
2017. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak ha elélveznek akkor lelankad a hímvesszőjük,a gumi is lecsúszna róluk.Természetesen ha még szeretkezni akarnak akkor újat kell húzni és megmosakodni ott,vagy megtörölni.Utána idő kell ahhoz m,hogy ismét akciókészek legyenek,van amikor be is kell segíteni ahhoz ,hogy újra kemények legyenek.20/L
2017. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, sejtettem hogy csere. De mondjuk az én szobám padlásszoba. Szóval ha elélvez, akkor leszalad a fürdőbe megmosni meg minden és visszajön akár kétszer-háromszor? :) Láttam már volt aki írt olyat, hogy ötször is elment, de gondolom akkor ők nem óvszert használnak...
2017. márc. 27. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ilyen esetben pl egy arra szánt törölköző ,amivel letörni aztán egy nedves törlőkendővel is áttörölheti még. A kezét is meg "ott" is.
2017. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen,újban.
2017. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan és húzz másik óvszert. Ejakuláció után a pénisz össze megy és a sperma kifolyhat és kész a baj.
2017. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!