Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden srác elélvez pár perc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden srác elélvez pár perc alatt szex közbe?

Figyelt kérdés
Voltam már néhány fiúval és mindegyik elélvezett pár perc alatt ami nekem elég kevés és én tudok valamit máshogy csinálni a srácokkal, hogy tovább bírják vagy csak tudjak rá arra, hogy bénákat fogtam ki és várjak amig nem jön egy normális?
2017. márc. 23. 09:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
verd ki neki elotte, es utana nyomjatok. Ilyen velem akkor van, ha sokaig nincs sex es kivan ehezve az ember.
2017. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

én pl sokáig bírom, de ez nem mindig előny...


próbálhatsz 2. menetet (vagy előtte szájjal kielégíted, utána ő izgat fel és utána szexeltek)

igazából nekik kellene megtanulni elhúzni...


24F

2017. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
háatezert megneznem ha mondjuk 2-4 hetig nem szexelsz es nem csinalsz semmit, akkor is eltudnad-e huzni....
2017. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szex közbe? Mikor élvezzenek el.
2017. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%

Előzőnek: Önuralom kérdése, nem a mióta nem szexeltél.


Ha gyorstüzelő valaki akkor a második menet is idő előtt fejeződik be. Találsz majd remélhetőleg olyat, aki RÁD figyel, bírja míg kielégülsz és nem a saját kis béna orgazmusát tartja elsődlegesnek.

2017. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
nem igaz. masodikat mar tovabb lehet birni, attol, hogy elsore gyorsabban ment a dolog. nalam pl igy van. de meg mindig kamu, aki egy honapig nem szexel az mutasson nekem onuralmat mondjuk egy 3/4-ed oraig. kivancsi lennek hanyan vannak, mert szerintem 1000-bol jo ha 2.
2017. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

#6:

én jó ideje nem szexeltem, de amikor alkalmam lesz, előtte pár órával kiverem, hogy minél tovább élvezhessen a partneremmel az együttlétet :)

vannak technikák arra, hogy hogyan lehet elhúzni


24F

2017. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

#6 Tovább lehet bírni.

Ezt mondtam én is. Csak a 2 percnél tovább nem segít, ha 5-6 perc lesz.

2017. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kel RENDESEN kinyalni a lányt! Kezdj kicsit idősebb palival aki már tud figyelni rád is!
2017. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
akkor probald ki veres nelkul, ugyis megy-e az onuralom. attol, hogy vannak praktikak meg nem biztos, hogy jobban jarsz veluk, mintha csinalnal egy rendes masodik menetet.
2017. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!