Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legfurcsább perverzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurcsább perverzió, érdekesség amiről beszélgettél valakivel?

Figyelt kérdés
Mármint akár itt gyikon akármi. Hogy pl izgatta valami az illetőt és elmondta és te furának találtad...stb? kort is írjatok. :) 20/F

2017. márc. 28. 05:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki azt akarta hogy Ő kifekszik az útra én meg menjek át rajta autóval. Volt aki azzal akart bejelentkezni BDSM szeánszra, hogy csonkítsam meg. Nem akar többé normális ember lenni ( nem mintha már akkor az lett volna) arra akart menni hogy mindenféleképpen maradandó nyoma legyen, hogy mindig emlékezzen rá. Sőt fel is ajánlotta hogy hoz magával baseball ütőt, harapófogót, tűket. Természetesen Nem fogadtam egyik elvetemült egyént. Többek között ez volt az egyik oka annak hogy végleg abbahagytam. 23 L
2017. márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer női csábítás témában válaszoltam egy kérdésre, ami után egy srác írt nekem és azt kérdezte, hogyan tudná elcsábítani a nővérét? Mert hogy ő mindig kukkolja és sokat masztizik rá és már nagy pettingelne vele. Írtam neki h ez nem fog összejönni. De nem adta fel, hogy ő már be van gerjedve és legalább akkor azt érjük el h lássák egymást pucéran.

Szegény srác, biztos ne tudott csajozni és már csak nővére maradt :-)

2017. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

volt itt egy csaj, akit az gerjesztett be, hogy a nevelőapjával fantáziált, majd idővel el is érte h megdugja.

évekkel ezelőtti story. Nekem emg részletesen leírta hogy volt.

Izgató is, de beteg is egyszerre.

2017. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nős férfival az anális szexről. Mondta,hogy milyen jó lehet,meg hogy a nőknek is jó.
2017. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Parom elmondta izgatna ha azt latna h engem egy masik ficko dug. Es iszonyat elveznem. Be is szallna es ketten dugnanak.

Csak elmeleti sikon, amugy ez nala nem fer bele.

22L privit nem kerek

2017. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Smoke fêtis têmában elég sok lánnyal beszélgettem itt,de élőben egyikük sem meri,csak írják hogy oké!

De szerintem itt a nők 85%-a mindenre azt mondja hogy kipróbàlná de mikor találkozni kellene akkor be vannak xarva!

2017. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Mi az a smoke fétis? Most hallok róla először.

N

2017. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel elég sok perverzióról beszéltünk már, talán a legdurvább nála az az idegen pasival való szex amíg én nézem, ez akár kikötözés formában vagy egy nagy gruppen sok pasival és ő egyedül nő.

Természetesen fantázia síkon.

2017. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettem egy lánnyal, aki a pelenkázástól indult be. Pontosabban attól a fantáziától, hogy nem ura a testének, valakinek tisztába kell tennie, mert ő nem képes rá, és közben alázza, hogy milyen béna és beteg.


Aztán volt olyan nő (talán negyvenes), akit a beöntés izgatott, hogy feltöltve masztizik, vagy így dugják meg.


Beszélgettem egy olyan nővel, aki a cipőire, szandáljaira volt rákattanva, azt szerette, ha a szeme előtt teszik tönkre valamelyiket szex közben...


Volt még pár hasonló, szeretek ilyen furcsa emberekkel beszélgetni. (F)

2017. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Akkor szerintem én futottam össze az eddigiek közül a legbetegebbel. A twoon beszélgettem egy fiatal "anykával" aki azt mondta, hogy pelenkázás közben szokta nyalni a kislánya punciját.
2017. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!