Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legfurcsább perverzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurcsább perverzió, érdekesség amiről beszélgettél valakivel?

Figyelt kérdés
Mármint akár itt gyikon akármi. Hogy pl izgatta valami az illetőt és elmondta és te furának találtad...stb? kort is írjatok. :) 20/F

2017. márc. 28. 05:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
10. Naneeeeeeeeeee :O
2017. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
fúúúj, biztos túl sok animal planetet nézett :P
2017. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind semmi!

Egyszer valami undorító oldalra tévedtem, egy fórum volt.

Az illetőnek valami abszurd abberált frusztrációs szexuális perverziója volt.

Egy csomó kandisznó közé befeküdt, azok meg magukévá tették.

Ettől gusztustalanabb dolgot nem nagyon láttam még.

nem sokkal később törölték is a szerencsétlent!

2017. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Néhány évvel ezelőtt itt megismertem egy lányt, aki akkor 18 volt és szűz.

Őt a verés érdekelte, meg persze a szex és a szopás... :D

Találkoztunk is egy plázánál, majd a pláza mögött leszopott, de kérte, hogy hagy nyelje le, mert kíváncsi az ízére és közben pofozzam is meg...

:D hát eleget tetem a kívánságának, nagyon élvezte...

Én meg azt, hogy én voltam neki az első és mindezt egy nyilvános helyen! ;)

2017. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy fiatal srűc írta, 2 napja itt a gyakorin, hogy szeretné ha lepisilném és a szájába xarnék...
2017. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
A barátommal beszélgettem arról, hogy nagyon szeretnék erényövet hordani! Szerintem ez a legfurcsább!
2017. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmnek voltak furcsa dolgai. Kiakart szolgálni minden téren és azt akarta, hogy uralkodjak rajta. Olyanokat kért, hogy ököllel üssem szex közben és fojtogassam tényleg nagyon durván.

Egy másik lány azt mondta, hogy arról álmodozik, hogy a szüleivel csinálja.

Netes beszélgetésekkor gyakorlatilag mindennel találkoztam, de nem sokan voltak hitelesek. Mondtak cifra dolgokat, de láthatóan nem mentek volna bele élőben, pedig kíváncsi lennék pár perverzióra.

24F

2017. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Irtam egy csajjal (nem itt), akinek az volt a vagya, hogy kitepjek a mehet, vagy korfuresszel kettevagjak a puncijanal, vagy furoval belefurnanak, ugy hogy kozben tehetetlen es retteg. Mindezt egy sotet pinceben. Es ehhez hasonlo veres es fajdalmas dolgok. Voltak is kepei ahol ollot dugdosott a puncijaba es enyhen verzett is. Nem kamu volt, mert filcel magara irta a nickemet es lefenykepezte. Szerintem a durvabb dolgok csak izgattak, de mar az is eleg beteg, hogy nyitott ollot dugdosott magaba.
2017. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#18: Hol találtál ilyet? :D
2017. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedős oldalon beszélgettem egy 69 éves hölggyel aki azt szerette volna,hogy úgy adjak neki beöntést,hogy fölöttem van a feneke és minden beöntés után nyaljam a lyukát...
2017. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!