Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdni v. kivel csak azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdni v. kivel csak azért hogy teherbe essek mert a ferjemtől nem megy gonosz dolog?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 21:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne fogadhatnátok örökbe?
2017. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
93%

Azért na. 1-2 dilemma.

- Ha elváltok, vagy szar helyzetbe kerültök, és lesz mondjuk 0 év múlva TB-re ingyenes DNS vizsgálat, megkeresnéd az igazi apát ? egy jó kis gyerektartásért cserébe ?


- vagy ha életmentő műtét kell, és az apa ajánlja valamijét, akkor majd megtudja, hogy nem az övé ?


- Ha a gyerek felnőtté lesz, megromlik vele a viszony, esetleges öröklésnél, kitagadásnál mi lenne ?


- Ha te meghalsz, és a gyerek majd nem akarja az idős özvegyedet elismerni apjaként, mert csak. Pl hagyja szociális otthonban 6 ágyas szobában vegetálni, vagy apjaként szereti és gondozza.


egy jó családjogi ügyvéd számára hosszú éveken át jó kuncsaftok lennétek.

2017. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem az ha a férj is tud rola. Más: ha szétmentek, ki fizeti a gyt-t, és társai? Vagy kit tekinthet apjának a gyerek? A férjedet vagy a dugopartnert...
2017. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Csak egy kósza gondol volt nem teszem meg átgondoltam
2017. márc. 31. 10:04
 35/36 anonim ***** válasza:
Még jó! Azért meséld el férjednek, kíváncsi lennék a reakciójára!
2017. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kivitelezhető,írtam is neked...
2017. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!